Gå til hovedindhold

DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv

DeltacoKablerEAN: 7340004654902
Pris fra 115 krtil 145 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DELTACO PRIME USB 2.0 forlængerkabel, aktiv, Typ A han - Typ
-59%115 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DELTACO PRIME USB 2.0  forlængerkabel, aktiv, Typ A han - Typ billede

Produktinformation

DELTACO PRIME USB 2.0 forlængerkabel,, aktiv, , Typ A han - Typ A hun,, 10m, , sort, USB2-EX10M er et komplet USB 2.0-forlængerkabel, som både er langt og slidstærkt. Trods sin imponerende længde på tyve meter, går kablet ikke på kompromis med kvaliteten, og kan alt det man forventer af et USB-kabel, uden at skulle bruge en ekstern strømforsyning. Ledeningerne er af kobber sørger for et bedre signal og en bedre holdbarhed i sammenligning med kabler hvor kobberet blandes ud. Forlængerkablet indeholder en chip fra Terminus for det bedst mulige signal. Chipsettets styrke er at det muliggør et fejlfrit USB2.0-signal, også på længere afstande. God isolering og skærmning sørger for at støj holdes væk. Alt dette kombineret garanterer et forlængerkabel som ikke bare er langt, men også har en lang levetid. Terminus-chipset - giver fejlfrit USB 2.0-signal over lang afstand, Ordentlig isolering og skærmning holder støj væk, Ingen ekstern strømforsyning behøves.

Produktspecifikationer

Mærke: DELTACO
Kategori: Kabler
EAN: 7340004654902
Varenr.: 38-1629
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
DELTACO PRIME USB 2.0 forlngerkabel, aktiv, Typ A han - Typ
123 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv
123 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DELTACO USB2-EX10M USB forlængerkabel 10m
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK115 kr164 krKøb
2WATTOO.DK123 kr123 krKøb
3CS MEGASTORE DK123 kr162 krKøb
4CompuMail DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv

PriceData har fulgt prisen på DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv i 175 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for DELTACO USB2-EX10M - USB forlængerkabel - USB (han) til USB (hun) - USB 2.0 - 10 m - aktiv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026115 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026119 kr5 kr (4%)
6. apr. 2026124 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026123 kr3 kr (2%)
31. mar. 2026126 kr1 kr (1%)
23. mar. 2026125 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026126 kr13 kr (12%)
1. mar. 2026113 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026114 kr1 kr (1%)
22. feb. 2026115 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret