Gå til hovedindhold

AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h

NeovoComputerskærmeEAN: 4710739598193
Pris fra 5.528 krtil 6.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.391 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5528 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neovo X-2402 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz
5.528 kr
Til butik
Neovo X-2402 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) DVI VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: AG Neovo
Artikel nr.: X2420011E0000
EAN: 4710739598193
Varenr.: 1002205874
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Neovo X-2402
6.003 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h
6.117 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
AG Neovo X-2402 24" skærm 16:9 - sort
6.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
AG Neovo X-2402 24" skærm 16:9 - sort
6.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.528 kr5.528 krKøb
2Proshop DK6.003 kr6.003 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.117 kr6.117 krKøb
4Boligcenter DK6.899 kr6.899 krKøb
5Vivas DK6.919 kr6.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h

PriceData har fulgt prisen på AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.528 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 5.537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.530 kr.

Den nuværende pris på 5.528 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for AG Neovo X-2402 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 5 ms - HDMI, DVI-D, VGA, DisplayPort - h de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20265.528 kr9 kr (0%)
22. maj 20265.537 kr8 kr (0%)
2. maj 20265.529 kr1 kr (0%)
13. feb. 20265.528 kr1 kr (0%)
24. jan. 20265.529 kr1 kr (0%)
12. dec. 20255.528 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret