Gå til hovedindhold

Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid

ZyXELTrådløse adgangspunkterEAN: 4718937648931
Pris fra 949 krtil 1.494 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 545 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 943 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL NWA90BE PRO
949 kr
Til butik
ZyXEL NWA90BE PRO billede

Produktinformation

Trådløs forbindelse, 4-strøms, dual-radio, NebulaFlex, Wi-Fi 7, Wi-Fi 7, 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz, cloud-administreret, i loftet

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Access Point
Artikel nr.: NWA90BEPRO-EU0102F
EAN: 4718937648931
Varenr.: 3409051
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NWA90BE PRO Trådløs forbindelse Hvid
982 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel NWA90BEPRO acces point
990 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid
-9%1.199 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid
-9%1.219 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel NWA90BE PRO Trådløs forbindelse Hvid
1.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Nwa90be Pro Wifi 7 Access Point
1.494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK949 kr988 krKøb
2CompuMail DK982 kr982 krKøb
3Komplett DK990 kr990 krKøb
4Boligcenter DK1.199 kr1.199 krKøb
5Vivas DK1.219 kr1.298 krKøb
6Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
7Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid

PriceData har fulgt prisen på Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 943 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.069 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Adgangspunkt Zyxel NWA90BE PRO - 6 GHz/BE, PoE, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026949 kr6 kr (1%)
31. mar. 2026943 kr47 kr (5%)
26. feb. 2026990 kr73 kr (7%)
25. feb. 20261.063 kr33 kr (3%)
23. feb. 20261.096 kr52 kr (5%)
19. feb. 20261.044 kr5 kr (0%)
11. feb. 20261.039 kr28 kr (3%)
10. feb. 20261.067 kr29 kr (3%)
8. feb. 20261.096 kr32 kr (3%)
4. feb. 20261.064 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret