Gå til hovedindhold

Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox

AdaxSkrivebords- og gulvventilatorerEAN: 7040664240452
Pris fra 1.489 krtil 1.836,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 347,25 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.430 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1489 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 1200W 400V, 210x1583 mm, Hvid
1.489 kr
Til butik
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 1200W 400V, 210x1583 mm, Hvid billede

Produktinformation

Adax Neo med Wi-Fi er ikke bare en almindelig panelovn, men også en del af dit interiør. Skandinaviens mest solgte panelovnsserie leveres nu med et opdateret og minimalistisk design. Enkel tilkobling til WI-FI-router hjemme, på kontoret eller i fritidshuset. Kompatibel med Google Home, Amazon Alexa, Homey, Future Home, m.m. Ændre temperatur med Adax-Wi-Fi-appen eller lokalt på panelovnen. Neo er sprøjtesikker (IP 24) og godkendt til brug i vådrum. Den er dobbeltisoleret og beskyttet mod overophedning. 5 års garanti.

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: El varme
Artikel nr.: 424045
EAN: 7040664240452
Varenr.: 3256280
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox
1.526 kr
Til butik
Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox billede

Produktinformation

Neo varmeliste med Wifi, 1200W, 400V, hvid, H: 208 mm, L: 1548 mm Nem at oprette forbindelse til din Wi-Fi-router med Adax Wifi-appen på din smartphone, Nem justering af temperaturen i appen eller lokalt på ovnen, Spar penge ved at planlægge tidsplaner, S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Adax NEO - designovne
EAN: 7040664240452
Varenr.: 1600291
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Varmeliste Neo L 12 KWT, 1200W 400V med WiFi, hvid
1.548 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adax NEO WiFi, lav model, 1200W - 400V
1.734 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Neo Liste L12Wt Wi-Fi 1200W 400V Hvid
1.836,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.489 kr1.489 krKøb
2Elvvs.dk1.526 kr1.526 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.548 kr1.548 krKøb
4WATTOO.DK1.734 kr1.734 krKøb
5vvsfittings.dk1.836,25 kr1.836,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.484 kr.

Den nuværende pris på 1.489 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Adax Varmeliste NEO L12WT med Wifi 400v 1200w hvid, (HxB) 208x1548mm, med koblingsbox de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.489 kr21 kr (1%)
9. maj 20261.468 kr21 kr (1%)
6. maj 20261.489 kr59 kr (4%)
21. apr. 20261.430 kr59 kr (4%)
14. apr. 20261.489 kr21 kr (1%)
30. mar. 20261.468 kr21 kr (1%)
28. mar. 20261.489 kr10 kr (1%)
24. mar. 20261.499 kr49 kr (3%)
23. mar. 20261.548 kr49 kr (3%)
20. mar. 20261.499 kr49 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret