Gå til hovedindhold

Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox

AdaxSkrivebords- og gulvventilatorerEAN: 7040664240438
Pris fra 1.309 krtil 1.677,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 368,5 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.293 kr 6. maj

Sammenlign priser på Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1309 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox
1.309 kr
Til butik
Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox billede

Produktinformation

Neo varmeliste med Wifi, 800W, 400V, hvid, H: 208 mm, L: 1186 mm Nem at oprette forbindelse til din Wi-Fi-router med Adax Wifi-appen på din smartphone, Nem justering af temperaturen i appen eller lokalt på ovnen, Spar penge ved at planlægge tidsplaner, Sp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: Adax NEO - designovne
EAN: 7040664240438
Varenr.: 1599677
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 800W 400V, 210x1186 mm, Hvid
1.364 kr
Til butik
Adax Neo Liste Elradiator med WiFi 800W 400V, 210x1186 mm, Hvid billede

Produktinformation

Adax Neo med Wi-Fi er ikke bare en almindelig panelovn, men også en del af dit interiør. Skandinaviens mest solgte panelovnsserie leveres nu med et opdateret og minimalistisk design. Enkel tilkobling til WI-FI-router hjemme, på kontoret eller i fritidshuset. Kompatibel med Google Home, Amazon Alexa, Homey, Future Home, m.m. Ændre temperatur med Adax-Wi-Fi-appen eller lokalt på panelovnen. Neo er sprøjtesikker (IP 24) og godkendt til brug i vådrum. Den er dobbeltisoleret og beskyttet mod overophedning. 5 års garanti.

Produktspecifikationer

Mærke: Adax
Kategori: El varme
Artikel nr.: 424043
EAN: 7040664240438
Varenr.: 3256276
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adax Varmeliste Neo L 08 KWT, 800W 400V med WiFi, hvid
1.444 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Adax NEO WiFi, lav model, 800W - 400V
1.584 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Adax Neo Liste L08Wt Wi-Fi 800 W 400V Hvid
1.677,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.309 kr1.309 krKøb
2Proshop DK1.364 kr1.364 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.444 kr1.444 krKøb
4WATTOO.DK1.584 kr1.584 krKøb
5vvsfittings.dk1.677,5 kr1.677,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox

PriceData har fulgt prisen på Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.378 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.324 kr.

Den nuværende pris på 1.309 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Adax Varmeliste NEO L08WT med Wifi 400v 800w hvid, (HxB) 208x1186mm, med koblingsbox de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.309 kr55 kr (4%)
24. maj 20261.364 kr55 kr (4%)
8. maj 20261.309 kr16 kr (1%)
6. maj 20261.293 kr71 kr (5%)
5. maj 20261.364 kr71 kr (5%)
24. apr. 20261.293 kr71 kr (5%)
23. apr. 20261.364 kr71 kr (5%)
24. mar. 20261.293 kr71 kr (5%)
23. mar. 20261.364 kr71 kr (5%)
20. mar. 20261.293 kr71 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret