Gå til hovedindhold

ADATA Technology Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą

ADATA TechnologyEAN: 4711658152411
Pris fra 438 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 461 kr (51% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
XPG LEVANTE II 240 kølesystem 1-pack Sort 2 x 120 mm
438 kr
Til butik
XPG LEVANTE II 240 kølesystem 1-pack Sort 2 x 120 mm billede

Produktinformation

XPG LEVANTE II 240 - Processors flydende kølesystem - med Infinite Mirror - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket, LGA1851) - kobber - 2 x 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 75261659
EAN: 4711658152411
Varenr.: 1003568727
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą
558 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
XPG LEVANTE II 240 kølesystem 1-pack Sort 2 x 120 mm
559 kr
Til butik
XPG LEVANTE II 240 kølesystem 1-pack Sort 2 x 120 mm billede

Produktinformation

WAK XPG LEVANTE II 240 ARGB Fan - Sort Oplev en ny dimension af køling med WAK XPG LEVANTE II 240 ARGB Fan. Denne imponerende 2120mm køleløsning kombinerer effektiv varmeafledning med enestående visuel appel. Den sorte finish og de RGB-belyste fans skaber...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4711658152411
Varenr.: 126322
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
XPG Levante II 240 - AIO væskekøler, sort
879 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
XPG Levante II 240 - AIO væskekøler, sort
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK438 kr438 krKøb
2CS MEGASTORE DK558 kr597 krKøb
3Ultrashop559 kr559 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Vivas DK899 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą

PriceData har fulgt prisen på Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą i 83 dage. Laveste pris i perioden er 438 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 593 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Adata Xpg ŽR. XPG LEVANTE II 240 (2*120 mm ARGB ventiliatorius) juodos spalvos mažmeninę prekybą de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026438 kr9 kr (2%)
16. maj 2026447 kr11 kr (2%)
9. maj 2026458 kr10 kr (2%)
1. maj 2026468 kr10 kr (2%)
25. apr. 2026478 kr10 kr (2%)
16. apr. 2026488 kr105 kr (18%)
13. mar. 2026593 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret