Gå til hovedindhold

Cherry Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112

CherryEAN: 7061117288593
Pris fra 1.942 krtil 2.719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 777 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1942 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Active Key AK-C8112 Tastatur Membran Trådløs Tysk
1.942 kr
Til butik
Active Key AK-C8112 Tastatur Membran Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - full size - vaskbar - trådløs - 2.4 GHz - QWERTZ - tysk - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: AK-C8112-FUS-W/DE
EAN: 7061117288593
Varenr.: 1001838506
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112
2.648 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cherry Contour QuickClean medicinsk tastatur IP68 - fuld størrelse, trådløst, hvid (DE/QWERTZ)
-25%2.699 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cherry Contour QuickClean medicinsk tastatur IP68 - fuld størrelse, trådløst, hvid (DE/QWERTZ) billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst medicinsk tastaturCherry Contour QuickClean er et fuld‑størrelse trådløst tastatur udviklet til miljøer med høje hygiejnekrav. Den ergonomiske udformning gør lange skrivepasninger mere behagelige, mens den monokrome, hvide overflade passer ind i kliniske omgivelser. Med IP68‑klassificeret vandtæthed tåler det intensiv rengøring, og CleanFunction gør det let at låse tasterne under aftørring.Designet til sundhedssektorenTastaturet er anbefalet til medicinsk brug og kører stabilt via 2,4 GHz RF med op til 10 m rækkevidde. Det har 105 scissor‑taster med numerisk tastatur og tysk QWERTZ‑layout (DE), LED‑indikatorer samt dedikerede funktionsknapper til bl.a. trådløs parring. Perfekt til klinikker, laboratorier og andre steder, hvor driftssikkerhed og rengøring er i fokus.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mFormfaktor: Fuld størrelse (100 %) med numerisk tastaturTastelayout: DE QWERTZ, 105 taster, scissor key switchBeskyttelse: IP68, vandtætFarve: Hvid, monokromLED‑indikatorer: JaErgonomisk design: JaFunktionstaster: FN‑tast, CleanFunction, parring af donglePegeenhed: NejBagbelysning: NejArmlæn/håndledsstøtte: NejMateriale (tastkapsler): ABSStrøm: 4 × AAA alkaline, ikke‑genopladeligStrømforbrug: 11 mADriftstemp.: 0 – 50 °C; Opbevaring: −20 – 60 °CMål (B × D × H): 45,0 × 14,6 × 3,3 cmVægt tastatur: 710 gPakkens indhold: Modtager inkluderet, AC‑adapter, 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tablet etuier
Vægt: 2.5g
EAN: 7061117288593
Varenr.: 2145860
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cherry Contour QuickClean medicinsk tastatur IP68 - fuld størrelse, trådløst, hvid (DE/QWERTZ)
-25%2.719 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.942 kr1.942 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.648 kr2.648 krKøb
3Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
4Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112

PriceData har fulgt prisen på Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112 i 64 dage. Laveste pris i perioden er 1.942 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.010 kr.

Den nuværende pris på 1.942 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Contour Design Active Key Contour QuickClean Medical Keyboard IP68 Full-Size Wireless White DE C8112 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.942 kr20 kr (1%)
22. maj 20261.962 kr21 kr (1%)
24. apr. 20261.983 kr221 kr (10%)
13. apr. 20262.204 kr221 kr (11%)
10. apr. 20261.983 kr1 kr (0%)
3. apr. 20261.982 kr32 kr (2%)
1. apr. 20262.014 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret