Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid

Lauritz KnudsenBelysningSnap-in monteringProfessionel el-installationEAN: 5703302150071

Professionel blændprop til Actassi dataudtag og patchbokse. Sikrer ren finish og beskyttelse mod støv i ubenyttede udtag og montagehuller. Læs mere

Pris fra 8 krtil 15,08 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 7,08 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Actassi Blændprop Hvid for dataudtag
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blindprop lexcom f. udtag hv
8,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Blindprop Lexcom F. Udtag Hv
8,89 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK blindprop til dataudtag, hvid
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Actassi Blændprop for dataudtag, Hvid
10 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Lexcom Blindprop hvid f/dataudtag
10 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Blændprop for Actassi dataudtag Hvid
11 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid
13,04 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Actassi S1 Blændprop til FUGA- og OPUS-dataudtag
15,08 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Actassi S1 Blændprop til FUGA- og OPUS-dataudtag
15,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl8 kr8 krKøb
2MaintainIt8,75 kr8,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk8,89 kr8,89 krKøb
4Greenline9 kr9 krKøb
5BilligVVS DK10 kr10 krKøb
6Elvvs.dk10 kr10 krKøb
7Proshop DK11 kr50 krKøb
8CS MEGASTORE DK13,04 kr52,04 krKøb
9EL-GROSSISTEN15,08 kr15,08 krKøb
10EL-NETSALG15,08 kr15,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LK Actassi Blændprop for dataudtag, hvid

Lauritz Knudsen

Professionel blændprop til Actassi dataudtag og patchbokse. Sikrer ren finish og beskyttelse mod støv i ubenyttede udtag og montagehuller.

• blændprop
• afdækning
• dataudtag
• actassi
• el-installation
• patchboks
• Professionel el-installation
• Snap-in montering

Beskrivelse

LK Actassi blændprop er den professionelle løsning til afdækning af ubenyttede huller i dataudtag og patchbokse fra Actassi programmet. Denne hvide blændprop sikrer en ren og professionel finish samtidig med at den beskytter mod støv og snavs i ikke-anvendte udtag. Proppen passer perfekt til nye udtag og montagebokse hvor der ikke anvendes montagerammer, og monteres nemt uden brug af værktøj. Som en del af Schneider Electrics kvalitetssortiment leverer den pålidelig beskyttelse og vedligeholder installationens æstetik. Ideel til professionelle el-installatører og private som ønsker en komplet og overskuelig installation.

Specifikationer

farve:Hvid
vægt:0.002 kg
materiale:Termoplast
anvendelse:Dataudtag og patchbokse
kompatibilitet:Actassi programmet
monteringstype:Snap-in uden værktøj

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvad bruges LK Actassi blændproppen til?

Blændproppen bruges til at afdække ubenyttede huller i dataudtag og patchbokse fra Actassi programmet, hvilket sikrer en professionel finish og beskyttelse mod støv.

Passer denne blændprop til alle LK dataudtag?

Denne blændprop er specifikt designet til Actassi programmet og passer til nye udtag/montagebokse hvor der ikke anvendes montagerammer.

Skal der bruges værktøj til montering?

Nej, blændproppen monteres nemt ved at trykke den på plads uden brug af værktøj takket være dens snap-in design.

Kan blændproppen fjernes igen efter montering?

Ja, blændproppen kan fjernes igen hvis hullet senere skal anvendes til et datastik eller anden komponent.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid

PriceData har fulgt prisen på Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 8 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 10 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9 kr.

Den nuværende pris på 8 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Actassi S1 blændprop til FUGA- OPUS-dataudtag og Actassi montagebokse, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20268 kr
30. maj 20268,75 kr
12. maj 20268 kr
11. maj 20268,89 kr
24. apr. 20268 kr
23. apr. 20268,89 kr
2. mar. 20268 kr
1. mar. 20268,75 kr
26. feb. 20268 kr
19. feb. 20268,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret