Gå til hovedindhold

Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti

Pris fra 208 krtil 365 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 208 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acqua di Parma Colonia Essenza
208 kr
Til butik
Acqua di Parma Colonia Essenza billede

Produktinformation

Acqua Di Parma Colonia Essenza Deodorant Stick 75 ml. Opdag den perfekte balance mellem elegance og effektivitet med Acqua Di Parma Colonia Essenza Deodorant Stick. Denne alkoholfri deodorant beskytter mod ubehagelige lugte hele dagen, samtidig med at den n��nsomt plejer huden og efterlader en let, forfriskende duft. Formuleret med den ikoniske Colonia Essenza duft, som kombinerer sprøde citrusnoter af mandarin, grapefrugt og citron, med en subtil undertone af krydderier og blomster, tilbyder denne deodorant en sofistikeret duftoplevelse, der ikke er for overvældende. Acqua Di Parma Colonia Essenza Deodorant Stick giver ikke blot langvarig beskyttelse, men hjælper også med at opretholde friskheden og komforten hele dagen uden at irritere huden. Den er ideel til den moderne mand, der ønsker en luksuriøs, men diskret duft, der følger ham fra morgen til aften. Skån din hud og forkæl dig selv med en deodorant, der er lige så sofistikeret som den er effektiv.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8028713220210
EAN: 8028713220210
Varenr.: 3340095
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Acqua di Parma Colonia Essenza Deostick 75ml
217 kr
Til butik
Acqua di Parma Colonia Essenza Deostick 75ml billede

Produktinformation

Acqua Di Parma Colonia Essenza har en frisk doft av citrus, grapefrukt och mandarin. Doften har även en kryddig och blommig underton. En doft som passar till en man! Doftnoter: citron, apelsin, bergamot, petitgrain, vetiver, rosmarin, ros, jasmin, liljekonvalj, sage, kryddnejlika, patchouli, mysk, ekmossa och ambra.

Produktspecifikationer

Kategori: Deo for ham
EAN: 8028713220210
Varenr.: C13739
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acqua Di Parma Colonia Essenza deo stift 75ml
229 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Acqua Di Parma Colonia Essenza Deodorant Stick 75 ml
239 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK208 kr247 krKøb
2Teknikproffset DK217 kr266 krKøb
3CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
4Beautycos DK239 kr268 krKøb
5Lyko DK365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti

PriceData har fulgt prisen på Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti i 186 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 353 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 208 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Essenza Deodorant Sti de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026208 kr9 kr (4%)
6. maj 2026217 kr10 kr (4%)
5. maj 2026227 kr24 kr (12%)
24. apr. 2026203 kr14 kr (6%)
23. apr. 2026217 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026219 kr40 kr (15%)
16. apr. 2026259 kr20 kr (8%)
15. apr. 2026239 kr24 kr (9%)
14. apr. 2026263 kr24 kr (10%)
9. apr. 2026239 kr24 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret