Gå til hovedindhold

Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml

Pris fra 206 krtil 365 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml
206 kr
Til butik
Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Acqua Di Parma
Farve: 4
Artikel nr.: 8028713250606
EAN: 8028713250606
Varenr.: 5976211
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acqua di Parma - Colonia Stick - 75 ml
226 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Acqua di Parma Colonia Deostick 75ml
255 kr
Til butik
Acqua di Parma Colonia Deostick 75ml billede

Produktinformation

Colonia av Acqua di Parma deostick har en tidlös, älskad och ikonisk doft tillverkad av soliga sicilianska citrusfrukter. Denna fräscha, eleganta doft omfamnar det bästa av Italien. Toppnoter: citron, söt apelsin, Kalabrien, bergamott, Hjärtnoter: lavendel, bulgarisk ros, verbena, rosmarin, Basnoter: vetiver, sandelträ, patchouli.

Produktspecifikationer

Kategori: Deo for ham
EAN: 8028713250606
Varenr.: C05631
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Acqua Di Parma - Colonia Deodorant Stick
-16%269,95 kr
Før 319,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Stick
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK206 kr245 krKøb
2Proshop DK226 kr265 krKøb
3Teknikproffset DK255 kr304 krKøb
4Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
5Lyko DK365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml i 184 dage. Laveste pris i perioden er 201 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 264 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Acqua di Parma Deodorante alla Colonia, deodorant Stick 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026206 kr20 kr (9%)
21. maj 2026226 kr29 kr (11%)
9. maj 2026255 kr27 kr (12%)
8. maj 2026228 kr9 kr (4%)
7. maj 2026219 kr9 kr (4%)
5. maj 2026228 kr10 kr (5%)
1. maj 2026218 kr10 kr (4%)
17. apr. 2026228 kr18 kr (9%)
16. apr. 2026210 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026207 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret