Gå til hovedindhold

Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m

Pris fra 205 krtil 385 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acqua Di Parma Colonia Deodorant VAPO 150 ml (unisex)
205 kr
Til butik
Acqua Di Parma Colonia Deodorant VAPO 150 ml (unisex) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Niche Dufte
Farve: 4
Artikel nr.: 8028713250507
EAN: 8028713250507
Varenr.: 6139467
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Acqua di Parma Colonia Deodorant Spray 150 ml
258 kr
Til butik
Acqua di Parma Colonia Deodorant Spray 150 ml billede

Produktinformation

🍋 Sprød italiensk citrusduft · Friskhed hele dagen · Let, hurtigtørrende deodorant-spray En elegant deodorant-spray, der indfanger den rene, friske signatur fra Colonia – en tidløs unisex-klassiker. Den fine mist lægger sig let på huden, hjælper med at dæmpe uønsket lugt og efterlader en diskret, sofistikeret duft, der føles ren og velplejet. Fordele Deodorant i aerosolformat inspireret af Colonia-duften Hjælper med at neutralisere kropslugt uden at føles tung på huden Hurtigtørrende formel, der giver en fornemmelse af nyvasket friskhed Velegnet alene eller i lag med øvrige Colonia-produkter Tidløs og raffineret unisex-duft Praktisk 150 ml – ideel til daglig brug Duftprofil Top: Sicilianske citrusfrugter som bergamotte, citron og appelsin Hjerte: Lavendel, roser og rosmarin for en aromatisk, elegant kerne Bund: Vetiver, sandeltræ og patchouli, der afrunder med blød varme Sådan bruger du produktet Ryst flasken før brug. Spray på ren, tør hud fra ca. 15 cm afstand. Lad tørre et øjeblik, før du tager tøj på. Genopfrisk i løbet af dagen efter behov. Tip For en mere intens og langtidsholdbar duftoplevelse kan deodoranten kombineres med Colonia-bath & body eller den tilhørende duft. Godt at vide Undgå kontakt med øjne og irriteret hud. Brændbar aerosol – brug og opbevar væk fra åben ild og høje temperaturer.

Produktspecifikationer

Kategori: Deodorant
Størrelse: 150.00ml
Artikel nr.: 8028713250507
EAN: 8028713250507
Varenr.: 8028713250507
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Acqua di Parma Colonia Deodorant Spray 150ml
276 kr
Til butik
Acqua di Parma Colonia Deodorant Spray 150ml billede

Produktinformation

Deodoranten från Colonia-kollektionen skapad av Acqua di Parma har en långvarig effekt och är delikat parfymerad med signaturessensen av Colonia, vilket garanterar omedelbar fräschör. Med den aktiva formeln av Colonia deodorant kan du hålla dig fräsch hela dagen. Denna deodorantspray kännetecknas av sin behagliga Colonia-doft och garanterar ett bekvämt skydd för även känslig hy.

Produktspecifikationer

Kategori: Deo for ham
EAN: 8028713250507
Varenr.: C15048
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Acqua Di Parma - Colonia Deodorant Spray - 150 ml
-23%289 kr
Før 375 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Acqua Di Parma - Colonia Deospray 150ml
299,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m
385 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK205 kr244 krKøb
2Beautycos DK258 kr287 krKøb
3Teknikproffset DK276 kr325 krKøb
4BilligParfume.dk289 kr289 krKøb
5Gucca.dk299,95 kr299,95 krKøb
6Lyko DK385 kr385 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m

PriceData har fulgt prisen på Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 205 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Acqua di Parma Colonia Collection Colonia Deodorant Spray 100 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026205 kr53 kr (21%)
25. apr. 2026258 kr18 kr (7%)
21. apr. 2026276 kr17 kr (7%)
9. apr. 2026259 kr30 kr (10%)
30. mar. 2026289 kr30 kr (12%)
12. mar. 2026259 kr30,95 kr (11%)
11. mar. 2026289,95 kr30,95 kr (12%)
2. mar. 2026259 kr30,95 kr (11%)
1. mar. 2026289,95 kr30,95 kr (12%)
26. jan. 2026259 kr38 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret