Gå til hovedindhold

ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X

ACOSanitetEAN: 8590830710009
Pris fra 25,75 krtil 43,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,84 kr 10. maj

Sammenlign priser på ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25.75 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X
25,75 kr
Til butik
ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X billede

Produktinformation

70 mm Tætningselement til stålrør GM-X Datablad VA-godkendelse Montagevejledning Måltegning

Produktspecifikationer

Mærke: ACO
Kategori: Tilbehør til gulvafløb
EAN: 8590830710009
Varenr.: 162780070
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aco GM-X tætningsring, 70 mm
26 kr
Til butik
Aco GM-X tætningsring, 70 mm billede

Produktinformation

Tætningsring til GM-X afløbssystem sikrer tætte samlingerDenne tætningsring på 70 mm er udviklet til ACO GM-X og GM-X sammensatte rør og rørovergange. Den er lavet af galvaniseret stål og passer til rør med en diameter på 70 mm, hvilket gør den velegnet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ACO
Kategori: Afløb
Farve: Sort
Størrelse: 70 mm
EAN: 8590830710009
Varenr.: 162780070
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ttningsring - 70 mm
27,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Aco GM-X tætningsring, 70 mm
29 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Aco GM-X tætningsring, 70 mm
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ACO Gm-x 70 mm tætningsring
31 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GM-X DN 70 tætningsring.
31 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GM-X DN70 tætningsring
43,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk25,75 kr25,75 krKøb
2LavprisVVS26 kr26 krKøb
3WATTOO.DK27,75 kr27,75 krKøb
4BilligVVS DK29 kr29 krKøb
5CompletVVS29 kr29 krKøb
6Proshop DK31 kr70 krKøb
7Elvvs.dk31 kr31 krKøb
8vvsfittings.dk43,75 kr43,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X

PriceData har fulgt prisen på ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X i 179 dage. Laveste pris i perioden er 23,84 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25,75 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for ACO 70 mm Tætningselement afløb stål GM-X de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202625,75 kr1,91 kr (8%)
10. maj 202623,84 kr1,52 kr (6%)
9. maj 202625,36 kr
8. maj 202626 kr
5. maj 202625,75 kr
4. maj 202626 kr
11. apr. 202625,75 kr
10. apr. 202626 kr
26. feb. 202625,75 kr2 kr (7%)
21. feb. 202627,75 kr2,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret