Gå til hovedindhold

Viega 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211650940
Pris fra 50 krtil 85 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelrør 34 x 70 mm rødgods
50 kr
Til butik
Viega nippelrør 34 x 70 mm rødgods billede

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
Kategori: Eger og Nipler
Farve: 1
Artikel nr.: 650940
EAN: 4015211650940
Varenr.: 3344091
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 3/4" x 70 mm rødgods
51 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelrør 3/4X70
51,63 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 3/4x70
53,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
57,58 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 70 mm x 3/4"
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 70 mm x 3/4"
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2Proshop DK51 kr90 krKøb
3Billigelogvvs.dk51,63 kr51,63 krKøb
4MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN57,58 kr57,58 krKøb
6CompletVVS79 kr79 krKøb
7BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 180 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for 3/4" x 70 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202650 kr1 kr (2%)
30. maj 202651 kr1 kr (2%)
26. maj 202650 kr1 kr (2%)
15. maj 202651 kr1 kr (2%)
14. maj 202650 kr1 kr (2%)
5. maj 202651 kr
3. maj 202651,63 kr
2. maj 202651 kr
26. apr. 202651,63 kr
14. apr. 202650,98 kr1,02 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret