Gå til hovedindhold

Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm)

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318943126
Pris fra 350 krtil 499,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 149,95 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 330 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 350 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Abus XOXO, cykelhjelm, mat hvid
-30%350 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus XOXO, cykelhjelm, mat hvid billede

Produktinformation

Abus XOXO er en cykelhjelm med lav vægt og et stilrent, minimalistisk udtryk. Hjelmens konstruktion fokuserer på både komfort og sikkerhed, hvilket gør den til et godt valg til daglig cykling i byen eller til fritidsbrug. Pasformen kan let justeres takke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
Farve: Polar White
Størrelse: 57-61cm
EAN: 4003318943126
Varenr.: 28416-31950-86544
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Abus XOXO, cykelhjelm, mat hvid
-30%350 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus XOXO - Cykelhjelm - Polar White - Str. 57-61 cm
-10%350 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus XOXO - Polar White
-25%372 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm)
409 kr
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm XOXO, polar white L
499 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
ABUS - Cykelhjelm XOXO, Hvid L
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk350 kr350 krKøb
2AktivVinter.dk350 kr350 krKøb
3Cykelpartner.dk350 kr350 krKøb
4Cykelexperten.dk372 kr372 krKøb
5eCykelhjelm DK409 kr448 krKøb
6Ladcyklen.dk499 kr499 krKøb
7Legebyen DK499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm)

PriceData har fulgt prisen på Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 347 kr.

Den nuværende pris på 350 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Abus XOXO i polar white - cykelhjelm - Large (57-61 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026350 kr3 kr (1%)
22. maj 2026347 kr1 kr (0%)
21. maj 2026348 kr1 kr (0%)
20. maj 2026349 kr1 kr (0%)
19. maj 2026350 kr5 kr (1%)
8. maj 2026355 kr5 kr (1%)
5. maj 2026350 kr5 kr (1%)
25. apr. 2026355 kr5 kr (1%)
24. apr. 2026350 kr5 kr (1%)
23. apr. 2026355 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret