Gå til hovedindhold

Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318942907
Pris fra 366 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 366 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Smiley 3.0 LED - Cykelhjelm til børn - Pure white - Str. S
-10%366 kr
Før 407 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Smiley 3.0 LED - Cykelhjelm til børn - Pure white - Str. S billede

Produktinformation

Denne Abus Smiley 3.0 ACE LED cykelhjelm er udviklet specielt til de yngste cyklister. Hjelmen er udstyret med et integreret 180⁰ synligt (USB geno...

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm til børn
EAN: 4003318942907
Varenr.: 4003318942907
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys - Pure White
-30%419 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys - Pure White billede

Produktinformation

BØRNEHJELM MED GENOPLADELIGT LYS. Den bedst sælgende hjelm til småbørn er lige blevet endnu bedre! Med et helt nyt design og tilpassede funktioner går Smiley 3.0 ACE LED ind i en ny æra. Den dybe pasform samt den visirlignende forkant giver ekstra beskyt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
EAN: 4003318942907
Varenr.: 94290
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid
-8%549 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Smiley 3.0 ACE LED, pure white S
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk366 kr366 krKøb
2Cykelexperten.dk419 kr419 krKøb
3eCykelhjelm DK549 kr549 krKøb
4Ladcyklen.dk599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid

PriceData har fulgt prisen på Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 357 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 366 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure white børnehjelm - Small (45-50 cm) / Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026366 kr41 kr (10%)
10. maj 2026407 kr12 kr (3%)
8. maj 2026419 kr12 kr (3%)
5. maj 2026407 kr12 kr (3%)
4. maj 2026419 kr12 kr (3%)
24. apr. 2026407 kr12 kr (3%)
23. apr. 2026419 kr12 kr (3%)
13. apr. 2026407 kr12 kr (3%)
18. mar. 2026419 kr130 kr (24%)
17. mar. 2026549 kr130 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret