Gå til hovedindhold

Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318942921
Pris fra 386 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 163 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys - Pure Aqua
-36%386 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Smiley 3.0 ACE m. LED lys - Pure Aqua billede

Produktinformation

BØRNEHJELM MED GENOPLADELIGT LYS. Den bedst sælgende hjelm til småbørn er lige blevet endnu bedre! Med et helt nyt design og tilpassede funktioner går Smiley 3.0 ACE LED ind i en ny æra. Den dybe pasform samt den visirlignende forkant giver ekstra beskyt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
EAN: 4003318942921
Varenr.: 94292
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Smiley 3.0 LED - Cykelhjelm til børn - Pure aqua - Str. S
389 kr
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå
-8%549 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Smiley 3.0 ACE LED, pure aqua S
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk386 kr386 krKøb
2Cykelpartner.dk389 kr389 krKøb
3eCykelhjelm DK549 kr549 krKøb
4Ladcyklen.dk549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå

PriceData har fulgt prisen på Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 386 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Abus - Smiley 3.0 ACE LED Pure aqua børnehjelm - Small (45-50 cm) / Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026386 kr3 kr (1%)
31. maj 2026389 kr3 kr (1%)
21. maj 2026386 kr13 kr (3%)
20. maj 2026373 kr16 kr (4%)
10. maj 2026389 kr63 kr (14%)
8. maj 2026452 kr63 kr (16%)
5. maj 2026389 kr63 kr (14%)
4. maj 2026452 kr63 kr (16%)
25. apr. 2026389 kr27 kr (7%)
24. apr. 2026362 kr95 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret