Gå til hovedindhold

Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm)

AbusCykelhjelmeEAN: 4003318380297
Pris fra 389 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Smiley 3.0 LED - Cykelhjelm til børn - Pure mint - Str. M
389 kr
Til butik
Abus Smiley 3.0 LED - Cykelhjelm til børn - Pure mint - Str. M billede

Produktinformation

Denne Abus Smiley 3.0 ACE LED cykelhjelm er udviklet specielt til de yngste cyklister. Hjelmen er udstyret med et integreret 180⁰ synligt (USB geno...

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm til børn
EAN: 4003318380297
Varenr.: 4003318380297
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm)
-15%510 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abus Cykelhjelm - Smiley 3.0 Ace Led - Pure Mint
519,95 kr
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Smiley 3.0 ACE LED, pure mint M
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk389 kr389 krKøb
2eCykelhjelm DK510 kr510 krKøb
3Kids-world.dk519,95 kr519,95 krKøb
4Ladcyklen.dk549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm)

PriceData har fulgt prisen på Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 510 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Abus Smiley 3.0 ACE LED pure mint cykelhjelm - Medium (50-55 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026389 kr16 kr (4%)
20. maj 2026373 kr16 kr (4%)
10. maj 2026389 kr30 kr (7%)
8. maj 2026419 kr30 kr (8%)
5. maj 2026389 kr30 kr (7%)
4. maj 2026419 kr30 kr (8%)
25. apr. 2026389 kr27 kr (7%)
24. apr. 2026362 kr57 kr (14%)
23. apr. 2026419 kr30 kr (8%)
19. apr. 2026389 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret