Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml

Pris fra 253 krtil 471 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Women Eau de Parfum - 100 ml
253 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Women Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Away Women Eau de Parfum er en forfriskende og sensuel duft til kvinder. Topnoterne består af ribs, pære og mandarin, mens hjertenoterne inkluderer freesia, liljekonval og jasmin. Basen rummer rav, musk, sandeltræ og praline og skaber en indbydende, feminin duft, der vækker en følelse af eventyr og forbindelse med verden.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 085715169808
EAN: 0085715169808
Varenr.: 3025450
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml
-22%310 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch - Away Women - 100 ml - Edp
-30%395 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Away Women EDP 100 ml
-25%435 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abercrombie & Fitch Away Women EDP 100 ml
439 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Away Woman Eau de Toilette - 100 ml
471 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK253 kr292 krKøb
2Teknikproffset DK310 kr359 krKøb
3BilligParfume.dk395 kr395 krKøb
4NiceHair.dk435 kr435 krKøb
5Beautycos DK439 kr468 krKøb
6NordicFeel DK471 kr471 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 252 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 253 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Woman Edp Spray carton @ 1 piece x 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026253 kr29 kr (10%)
22. maj 2026282 kr29 kr (11%)
20. maj 2026253 kr29 kr (10%)
19. maj 2026282 kr29 kr (11%)
11. apr. 2026253 kr29 kr (10%)
9. apr. 2026282 kr17 kr (6%)
8. apr. 2026265 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026264 kr28 kr (10%)
2. apr. 2026292 kr28 kr (11%)
1. apr. 2026264 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret