Gå til hovedindhold

ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a

ABBEludstyrEAN: 4013614320309
Pris fra 306 krtil 349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 295 kr 8. apr.

Sammenlign priser på ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 306 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB 1SAM 250 000 R1007
306 kr
Til butik
ABB 1SAM 250 000 R1007 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Afbrydere
Farve: 1
Artikel nr.: 1SAM 250 000 R1007
EAN: 4013614320309
Varenr.: 4210586
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a
306 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Motorvrn hndbetjent MS116, 1,6-2,5A - ABB
313 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Håndbetjent motorværn MS116 indstillingsområde 1,60-2,50A
315,93 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Motorværn Ms116 1,6..2,5A
335,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Motorværn ms116 1,6..2,5a
345 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABB motorværn, 400V, 1,6-2,5A
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK306 kr345 krKøb
2Proshop DK306 kr345 krKøb
3WATTOO.DK313 kr313 krKøb
4EL-GROSSISTEN315,93 kr315,93 krKøb
5Billigelogvvs.dk335,99 kr335,99 krKøb
6MaintainIt345 kr345 krKøb
7Greenline349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a

PriceData har fulgt prisen på ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a i 165 dage. Laveste pris i perioden er 277 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 306 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 297 kr.

Den nuværende pris på 306 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ABB Håndbetjent motorværn ms116 indstillingsområde 1,60-2,50a de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026306 kr8,69 kr (3%)
7. maj 2026297,31 kr8,69 kr (3%)
6. maj 2026306 kr8,69 kr (3%)
23. apr. 2026297,31 kr8,69 kr (3%)
22. apr. 2026306 kr8,69 kr (3%)
19. apr. 2026297,31 kr8,69 kr (3%)
18. apr. 2026306 kr8,69 kr (3%)
15. apr. 2026297,31 kr8,69 kr (3%)
14. apr. 2026306 kr8,69 kr (3%)
9. apr. 2026297,31 kr2,31 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret