Gå til hovedindhold

A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea

A Little Lovely CompanyVandflaskerEAN: 8719715002880
Pris fra 94,95 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,96 kr 25. maj

Sammenlign priser på A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea
94,95 kr
Til butik
A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea billede

Produktspecifikationer

Kategori: A Little Lovely Company Drikkedunk
Farve: Rosa
Størrelse: OneSize
EAN: 8719715002880
Varenr.: 315795-4626056
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Drink bottle: Ice-cream
94,95 kr
Til butik
Drink bottle: Ice-cream billede

Produktinformation

Smart drikkedunk fra A little lovely company. Denne drikkedunk har en praktisk drikketud som kan vippes op når man drikker, og lukkes ned igen når man ikke drikker, så spild undgås. Ideel til børnehave, skole eller på farten og smart at kombinere med en matchende madkasse eller rygsæk. Bemærk! Drikkeflasken er ikke egnet til opvaskemaskine eller mikrobølgeovn.

Produktspecifikationer

Kategori: 3809
EAN: 8719715002880
Varenr.: 141d166b-8dc6-4d42-a46b-a60995a5824b
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Drink bottle: Ice-cream
94,95 kr
Til butik
Drink bottle: Ice-cream billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Kategori: Madkasser & drikkedunke
EAN: 8719715002880
Varenr.: 141d166b-8dc6-4d42-a46b-a60995a5824b
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
A little lovely company Drikkedunk - Icecream (DBICPI65)
95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
A Little Lovely Company - Drikkedunk - Icecream
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk94,95 kr94,95 krKøb
2Pixizoo DK94,95 kr94,95 krKøb
3BabySam DK94,95 kr94,95 krKøb
4Teknikproffset DK95 kr144 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea

PriceData har fulgt prisen på A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea i 176 dage. Laveste pris i perioden er 74,96 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 94,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 94,95 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450 ml - Icecrea de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202694,95 kr18,99 kr (25%)
25. maj 202675,96 kr18,99 kr (20%)
24. maj 202694,95 kr18,99 kr (25%)
20. maj 202675,96 kr18,99 kr (20%)
19. maj 202694,95 kr5 kr (6%)
14. maj 202689,95 kr5 kr (5%)
13. maj 202694,95 kr5 kr (6%)
21. apr. 202689,95 kr13,99 kr (18%)
16. apr. 202675,96 kr18,99 kr (20%)
31. dec. 202594,95 kr19,99 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret