Gå til hovedindhold

A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm

A Little Lovely CompanyVandflaskerEAN: 8719715002033
Pris fra 94,95 krtil 95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 0,05 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,96 kr 25. maj

Sammenlign priser på A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450ml - Butterfl
94,95 kr
Til butik
A Little Lovely Company Drikkedunk m. Sugerør - 450ml - Butterfl billede

Produktspecifikationer

Kategori: A Little Lovely Company Drikkedunk
Farve: Rosa
Størrelse: OneSize
EAN: 8719715002033
Varenr.: 283490-4025903
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Drikkedunk plast Butterflies
94,95 kr
Til butik
Drikkedunk plast Butterflies billede

Produktinformation

Denne smarte vandflaske har en praktisk tud med sugerør, der gør den nem at drikke af og minimerer spild, når tuden er klappet ned. Der medfølger et matchende ark med klistermærker med søde figurer, der er perfekte til at dekorere flasken med. Perfekt til børnehaven, skolen og udflugter.Specifikationer:Mål: 7,3 x 16,5 x 7,3 cmStørrelse: 450 ml / 15 flFremstillet af holdbart Tritan-plast, der er fri for BPA og ftalater.OBS. Håndvaskes, tåler ikke opvaskemaskine eller kogning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 3809
EAN: 8719715002033
Varenr.: d3fc9d04-2439-4d2a-bc85-354f4c400369
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
A Little Lovely Company Drikkedunk Plast - Butterflies
94,95 kr
Til butik
A Little Lovely Company Drikkedunk Plast - Butterflies billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Madkasser & drikkedunke
EAN: 8719715002033
Varenr.: d3fc9d04-2439-4d2a-bc85-354f4c400369
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk94,95 kr94,95 krKøb
2Pixizoo DK94,95 kr94,95 krKøb
3BabySam DK94,95 kr94,95 krKøb
4Teknikproffset DK95 kr144 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm

PriceData har fulgt prisen på A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 75,96 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 94,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 94,95 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for A little lovely company Drikkeflaske - Butterflies - 7,3 x 16,5 x 7,3 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202694,95 kr18,99 kr (25%)
25. maj 202675,96 kr18,99 kr (20%)
24. maj 202694,95 kr18,99 kr (25%)
20. maj 202675,96 kr18,99 kr (20%)
7. maj 202694,95 kr5 kr (6%)
21. apr. 202689,95 kr13,99 kr (18%)
16. apr. 202675,96 kr13,99 kr (16%)
14. apr. 202689,95 kr5 kr (5%)
13. apr. 202694,95 kr5 kr (6%)
8. apr. 202689,95 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret