Gå til hovedindhold

V-Tac 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter

V-TacTilbehørEAN: 3800157676281

Sammenlign priser på 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter
104 kr
Til butik
5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

5m 7W/m RGB LED-strip til indendørs brug Denne 5 meter lange RGB LED-strip giver dig mulighed for at tilføje farverig belysning til værkstedet, hobbyrummet eller andre indendørs flader. Med 60 LED-dioder pr. meter opnås en jævn lysfordeling, og strippen k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: RGB LED strips 12V
EAN: 3800157676281
Varenr.: 250
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter
104 kr
Til butik
5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

Pris for 5 meter. Der er tape på bagsiden af strippen så den nemt kan fastgøres på vandrette flader. Limen bør suppleres, hvis strippen skal anvendes på porøse, ujævne eller ikke optimale flader.Hvis strippen skal hænge omvendt og lyse ned så bør lime...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: RGB LED strips 12V
EAN: 3800157676281
Varenr.: 250
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
V-Tac 10,8W/m RGB stænktæt LED strip - 5m, 60 LED pr. meter
104 kr
Til butik
V-Tac 10,8W/m RGB stænktæt LED strip - 5m, 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

Not included: Power supply and RGB controller. Remember to purchase both a power supply and an RGB controller. See links below. Price is for 5 meters. The strip has tape on the back, making it easy to attach to horizontal surfaces. If the strip is to be u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Tilbehør
EAN: 3800157676281
Varenr.: 15841282949455

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store104 kr104 krKøb
2DetLED.dk104 kr104 krKøb
3EL-GROSSISTEN104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter

PriceData har fulgt prisen på 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter i 183 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for 5m 7W/m RGB stænktæt LED strip - 12V DC, IP65, 60 LED pr. meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026104 kr5 kr (5%)
7. maj 202699 kr5 kr (5%)
6. maj 2026104 kr5 kr (5%)
21. mar. 202699 kr5 kr (5%)
20. mar. 2026104 kr5 kr (5%)
17. mar. 202699 kr5 kr (5%)
16. mar. 2026104 kr5 kr (5%)
4. mar. 202699 kr5 kr (5%)
3. mar. 2026104 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret