Gå til hovedindhold

V-Tac 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter

V-TacRGB LED strips 12VEAN: 3800157685009

Sammenlign priser på 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 361 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter
361 kr
Til butik
5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

Fleksibelt 5 meter RGB LED-strip sæt til indendørs belysning Dette komplette 5 meter RGB LED-strip sæt er en funktionel løsning til dekorativ belysning i hjemmet, værkstedet eller hobbyrummet. Sættet indeholder alt nødvendigt for hurtig montering, herunde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: RGB LED strips 12V
EAN: 3800157685009
Varenr.: 5650
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter
361 kr
Til butik
5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

Færdigt sæt med 5 meter RGB LED strip, strømforsyning og RGB controller med fjernbetjening. Pris for 5 meter. OBS: Kan ikke forlænges. Skab stemning med RGB LED-strip Dette 5 meter RGB LED-strip sæt er en enkel måde at tilføje farverig belysning til hjemm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: RGB LED strips 12V
EAN: 3800157685009
Varenr.: 5650
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
V-Tac 7W/m RGB LED-stripsæt - 5m, 60 LED pr. meter
361 kr
Til butik
V-Tac 7W/m RGB LED-stripsæt - 5m, 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

Dette færdige sæt inkluderer en 5 meter lang RGB LED-strip, en strømforsyning og en RGB-controller med fjernbetjening. Prisen er for 5 meter og sættet er ikke egnet til forlængelse. Skab stemningsfuld belysning i dit hjem eller kontor med dette komplette...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Strømforsyning
EAN: 3800157685009
Varenr.: 15841121993039

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store361 kr361 krKøb
2DetLED.dk361 kr361 krKøb
3EL-GROSSISTEN361 kr361 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter

PriceData har fulgt prisen på 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter i 86 dage. Den nuværende pris er 361 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 5m 7W/m RGB LED strip sæt - 12V DC, IP20, 60 LED pr. meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026361 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret