Gå til hovedindhold

V-Tac 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter

V-TacRGB LED strips 24VEAN: 3800157679299
Pris fra 115 kr
2 forhandlere

Sammenlign priser på 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter
115 kr
Til butik
5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter billede

Produktinformation

5 meter 24V RGB LED strip. Husk24V RGB controller. Husk24V transformator. Der er tape på bagsiden af strippen, så den kan fastgøres på vandrette flader. Limen bør suppleres,hvis strippen skal anvendes på porøse, ujævne eller ikke optimale flader.Hvis s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: RGB LED strips 24V
EAN: 3800157679299
Varenr.: 3027
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
7W pr. meter RGB LED-strips - 5m, 60 LED pr. meter, 24V
115 kr
Til butik
7W pr. meter RGB LED-strips - 5m, 60 LED pr. meter, 24V billede

Produktinformation

En 5 meter lang 24V RGB LED-strips er perfekt til at skabe stemningsfuldt lys. For at styre strippen kræves en 24V RGB-controller og en passende 24V transformator. Den har tape på bagsiden til nem montering på glatte overflader, men ekstra lim anbefales t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
EAN: 3800157679299
Varenr.: 15840920895823

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk115 kr115 krKøb
2EL-GROSSISTEN115 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter

PriceData har fulgt prisen på 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter i 102 dage. Den nuværende pris er 115 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 5m 7W pr. meter RGB LED strip - 24V DC, 60 LED pr. meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. feb. 2026115 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret