Gå til hovedindhold

3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

3MEludstyrEAN: 8712403596937
Pris fra 189 krtil 205 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185,1 kr 7. maj

Sammenlign priser på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 38,0 - 12,0 sort 1 meter mellemvægget med lim. Halogenfri flammehæmmende
189 kr
Til butik
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 38,0 - 12,0 sort 1 meter mellemvægget med lim. Halogenfri flammehæmmende billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Samledåser og samlemuffer
Farve: 1
Artikel nr.: 7100195530
EAN: 8712403596937
Varenr.: 5917701
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)
189 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Mdt-A-F471 38,0-12,0 1 Mtr
199,23 kr
Til butik
Krympeslange Mdt-A-F471 38,0-12,0 1 Mtr billede

Produktinformation

Dette produkt er Lloyd´s godkendt. 3M™ varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 38,0 - 12,0 sort 1 meter mellemvægget med lim. Halogenfri flammehæmmende Søgetermer: 5411552003 - MDTAF38 - 5411552003 - 8712403596937

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Plumbing
EAN: 8712403596937
Varenr.: 8014583038274
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange mdt-a-f471 38,0-12,0 1 mtr
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2Proshop DK189 kr228 krKøb
3Billigelogvvs.dk199,23 kr199,23 krKøb
4MaintainIt205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

PriceData har fulgt prisen på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 185,1 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 204 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 38.0 - 12.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026189 kr1,67 kr (1%)
9. maj 2026187,33 kr2,23 kr (1%)
7. maj 2026185,1 kr3,9 kr (2%)
6. maj 2026189 kr3,9 kr (2%)
21. mar. 2026185,1 kr1,9 kr (1%)
20. mar. 2026187 kr1,9 kr (1%)
17. mar. 2026185,1 kr1,9 kr (1%)
16. mar. 2026187 kr1,9 kr (1%)
4. mar. 2026185,1 kr1,9 kr (1%)
3. mar. 2026187 kr1,9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret