Gå til hovedindhold

3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

3MEludstyrEAN: 8712403596913
Pris fra 106,86 krtil 117,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10,64 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102,51 kr 7. maj

Sammenlign priser på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.86 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende Ll
106,86 kr
Til butik
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende Ll billede

Produktinformation

MDT-A-F471 er en mellemvægget varmekrymp med lim der er med sin Lloyds godkendelse også kan anvendes til off shore. Krympe forhold er op til 4:1. Krympetemperatur 135 °C. Anvendelses temperatur fra -55 °C til + 130 °C. Produktet er halogenfri flammehæmmen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Lyskilder
EAN: 8712403596913
Varenr.: 15842040774991
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 27,0 - 7,5 sort 1 meter mellemvægget med lim. Halogenfri flammehæmmende
109 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)
109 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange mdt-a-f471 27,0-7,5 1 mtr
117,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN106,86 kr106,86 krKøb
2CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
3Proshop DK109 kr148 krKøb
4MaintainIt117,5 kr117,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

PriceData har fulgt prisen på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 106,86 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 27.0 - 8.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026106,86 kr2,07 kr (2%)
9. maj 2026108,93 kr6,42 kr (6%)
7. maj 2026102,51 kr6,49 kr (6%)
6. maj 2026109 kr6,49 kr (6%)
21. mar. 2026102,51 kr6,49 kr (6%)
20. mar. 2026109 kr6,49 kr (6%)
17. mar. 2026102,51 kr10,49 kr (9%)
16. mar. 2026113 kr10,49 kr (10%)
4. mar. 2026102,51 kr5,49 kr (5%)
3. mar. 2026108 kr5,49 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret