Gå til hovedindhold

3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

3MEludstyrEAN: 8712403596906
Pris fra 80 krtil 98,32 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18,32 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77,94 kr 7. maj

Sammenlign priser på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)
80 kr
Til butik
3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) billede

Produktinformation

3MTM varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende Lloyds godkendt (off shore)

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Forgreningsmateriel
Artikel nr.: 7100195527
EAN: 8712403596906
Varenr.: 2950365
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 19,0 - 6,0 sort 1 meter mellemvægget med lim. Halogenfri flammehæmmende
82 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange mdt-a-f471 19,0-6,0 1 mtr
87,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende Ll
98,32 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK80 kr119 krKøb
2CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
3MaintainIt87,5 kr87,5 krKøb
4EL-GROSSISTEN98,32 kr98,32 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

PriceData har fulgt prisen på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 77,94 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 98,32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 19.0 - 6.0 sort 1 m mellemvægget med lim halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202680 kr18 kr (18%)
28. maj 202698 kr
12. maj 202698,32 kr10,32 kr (12%)
9. maj 202688 kr10,06 kr (13%)
7. maj 202677,94 kr10,06 kr (11%)
6. maj 202688 kr10,06 kr (13%)
21. mar. 202677,94 kr4,06 kr (5%)
20. mar. 202682 kr4,06 kr (5%)
17. mar. 202677,94 kr4,06 kr (5%)
16. mar. 202682 kr4,06 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret