Gå til hovedindhold

3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

3MEludstyrEAN: 8712403596890
Pris fra 66,96 krtil 92,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25,54 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krympeslange Mdt-A-F471 12,0-3,0 1 Mtr
66,96 kr
Til butik
Krympeslange Mdt-A-F471 12,0-3,0 1 Mtr billede

Produktinformation

Dette produkt er Lloyd´s godkendt. 3M™ varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 12,0 - 3,0 sort 1 meter mellemvægget med lim. Halogenfri flammehæmmende Søgetermer: 5411552045 - MDTAF12 - 5411552045 - 8712403596890

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Plumbing
EAN: 8712403596890
Varenr.: 8014582907202
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp MDT-A-F471 (mm): 12,0 - 3,0 sort 1 meter mellemvægget med lim. Halogenfri flammehæmmende
67 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)
67 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krympeslange mdt-a-f471 12,0-3,0 1 mtr
68,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
3MT varmekrymp MDT-A-F471, 12.0 - 3.0 mm, sort, 1 meter, mellemvgget med lim, halogenfri, flammehmmende
92,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk66,96 kr66,96 krKøb
2CS MEGASTORE DK67 kr106 krKøb
3Proshop DK67 kr106 krKøb
4MaintainIt68,75 kr68,75 krKøb
5WATTOO.DK92,5 kr92,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore)

PriceData har fulgt prisen på 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 60,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 66,96 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for 3M varmekrymp mdt-a-f471 (mm): 12.0 - 3.0 sort 1 m mellemvægget med lim, halogenfri flammehæmmende lloyds godkendt (off shore) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202666,96 kr4,01 kr (6%)
9. maj 202662,95 kr2,56 kr (4%)
7. maj 202660,39 kr6,57 kr (10%)
6. maj 202666,96 kr6,57 kr (11%)
21. mar. 202660,39 kr2,61 kr (4%)
20. mar. 202663 kr2,61 kr (4%)
17. mar. 202660,39 kr2,61 kr (4%)
16. mar. 202663 kr2,61 kr (4%)
4. mar. 202660,39 kr2,61 kr (4%)
3. mar. 202663 kr2,61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret