Gå til hovedindhold

3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB)

3DconnexionComputer – tilbehørEAN: 4260016341481
Pris fra 2.983 krtil 3.994 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.011 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.878 kr 16. apr.

Sammenlign priser på 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2983 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Trådløs Sort
2.983 kr
Til butik
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Trådløs Sort billede

Produktinformation

3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - trådløs modtager (USB)

Produktspecifikationer

Mærke: 3Dconnexion
Artikel nr.: 3DX-700119
EAN: 4260016341481
Varenr.: 1001677890
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB)
3.060 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - 3D mus - 15 knapper - Sort
3.060 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3Dconnexion 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless 4260016341481 Modsvarer: N/A
3.289 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless Trådløs Sort
3.519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3dconnexion Spacemouse Pro Wireless – Bluetooth Mus Kontor 6dof Bluetooth
3.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.983 kr2.983 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.060 kr3.060 krKøb
3Proshop DK3.060 kr3.060 krKøb
4InkClub DK3.289 kr3.289 krKøb
5Ultrashop3.519 kr3.519 krKøb
6Dustin DK3.994 kr4.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB)

PriceData har fulgt prisen på 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB) i 126 dage. Laveste pris i perioden er 2.865 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 3.048 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.943 kr.

Den nuværende pris på 2.983 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for 3Dconnexion SpaceMouse Pro Wireless - Bluetooth Edition - 3D-mus - ergonomisk - 15 knapper - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C - trådløs modtager (USB) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.983 kr49 kr (2%)
1. jun. 20262.934 kr54 kr (2%)
30. maj 20262.880 kr38 kr (1%)
29. maj 20262.918 kr31 kr (1%)
26. maj 20262.887 kr8 kr (0%)
25. maj 20262.895 kr15 kr (1%)
23. maj 20262.880 kr1 kr (0%)
22. maj 20262.881 kr38 kr (1%)
21. maj 20262.919 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.930 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret