Gå til hovedindhold

35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør

GeberitSanitetEAN: 4024723390060
Pris fra 209,06 krtil 1.399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.189,94 kr (85% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209.06 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør
209,06 kr
Til butik
35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør billede

Produktinformation

Geberit Mapress er et presfittingsystem, der anvendes til samling af rør i forbindelse med drikkevandsinstallationer. Mapress rør og fittings er fremstillet af rustfrit stål. Pressamlingen af rør og fittings skal udføres med presbakker med M-profil. Ved s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4024723390060
Varenr.: 15842913911119
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GEBERIT Mapress rustfri rør 35 mm. 6 mtr. Lgd.
500 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
6 meter Mapress systemrør 35 mm
1.260 kr
Til butik
6 meter Mapress systemrør 35 mm billede

Produktinformation

Geberit Mapress rustfrie fittings til sanitære anlæg, gasanlæg, varmeanlæg, køl eller vandforsyning. Samlingerne fortages let ved hjælp af en presmaskine tilhørende presbakke i samme diameter som røret. Data:- Dimension:35 mm- Længde: 6 meter- Type: Syste...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Geberit
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 35mm x 6m
EAN: 4024723390060
Varenr.: 030631035
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
6 meter Geberit Mapress rustfrit rør t/brugsvand, 35 mm
1.386 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
6 meter Geberit Mapress rustfrit rør til brugsvand 35 mm
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN209,06 kr209,06 krKøb
2vvsfittings.dk500 kr500 krKøb
3LavprisVVS1.260 kr1.260 krKøb
4BilligVVS DK1.386 kr1.386 krKøb
5CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør

PriceData har fulgt prisen på 35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør i 175 dage. Laveste pris i perioden er 209,06 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 569 kr.

Den nuværende pris på 209,06 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 58% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 35 mm Geberit Mapress rustfri syrefast rør 6 meter - nikkelholdigt rør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026209,06 kr290,94 kr (58%)
6. maj 2026500 kr290,94 kr (139%)
21. mar. 2026209,06 kr290,94 kr (58%)
20. mar. 2026500 kr290,94 kr (139%)
17. mar. 2026209,06 kr290,94 kr (58%)
16. mar. 2026500 kr290,94 kr (139%)
4. mar. 2026209,06 kr290,94 kr (58%)
3. mar. 2026500 kr290,94 kr (139%)
10. feb. 2026209,06 kr290,94 kr (58%)
8. feb. 2026500 kr799 kr (62%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret