Gå til hovedindhold

Viega 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211267391
Pris fra 31,61 krtil 318,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 287,14 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 1. apr.

Sammenlign priser på 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.61 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelrør 3/4X60
31,61 kr
Til butik
Rødgods Nippelrør 3/4X60 billede

Produktinformation

NIPPELRØR 3/4 X 60 RØDGODS Søgetermer: 0204019509 - - 048406206 - 4015211267391

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211267391
Varenr.: 8014860157250
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 3/4x60
32,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
35,25 kr
Til butik
3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: VIEGA
EAN: 4015211267391
Varenr.: 15844039328079
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 3/4" x 60 mm rødgods
36 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 60 mm x 3/4"
46 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 60 mm x 3/4"
65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA NIPPELRØR 3/4 X 60 RØDGODS
318,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk31,61 kr31,61 krKøb
2MaintainIt32,5 kr32,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN35,25 kr35,25 krKøb
4Proshop DK36 kr75 krKøb
5CompletVVS46 kr46 krKøb
6BilligVVS DK65 kr65 krKøb
7CS MEGASTORE DK318,75 kr357,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 170 dage. Laveste pris i perioden er 29,95 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 34,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 31,61 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for 3/4" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202631,61 kr
31. maj 202632,5 kr
20. maj 202631,61 kr
19. maj 202632,5 kr
26. apr. 202631,61 kr
15. apr. 202631,23 kr1,23 kr (4%)
1. apr. 202630 kr1,23 kr (4%)
31. mar. 202631,23 kr1,23 kr (4%)
15. mar. 202630 kr2,5 kr (8%)
14. mar. 202632,5 kr2,5 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret