Gå til hovedindhold

Viega 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211267315
Pris fra 26,27 krtil 38 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 11,73 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 18. apr.

Sammenlign priser på 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.27 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelrør 1/2X60
26,27 kr
Til butik
Rødgods Nippelrør 1/2X60 billede

Produktinformation

NIPPELRØR 1/2 X 60 RØDGODS Søgetermer: 0204019499 - - 048406204 - 4015211267315

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211267315
Varenr.: 8014859141442
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 60 mm x 1/2"
27 kr
Til butik
Rødgods nippelrør, 60 mm x 1/2" billede

Produktinformation

Rødgods fittings er velegnet som et alternativ til messing fittings i installationer med rustfrie rør hvor drikkevandet er aggressivt. Rødgods fittings er godkendt til brugsvand, og rødgodslegeringen er utroligt korrosionsbestandigt, så du slipper for afz...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1/2x60
EAN: 4015211267315
Varenr.: 048406204
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 1/2x60
27,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 60 mm x 1/2"
28 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
1/2" x 60 mm Nippelrr Rdgods Silicium Bronze
28,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelrør 1/2 x 60 mm rødgods
29,2 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
29,3 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 1/2" x 60 mm rødgods
31 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega nippelrør 12 x 60 mm rødgods
37 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 60 mm x 1/2"
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk26,27 kr26,27 krKøb
2LavprisVVS27 kr27 krKøb
3MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
4BilligVVS DK28 kr28 krKøb
5WATTOO.DK28,25 kr28,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK29,2 kr68,2 krKøb
7EL-GROSSISTEN29,3 kr29,3 krKøb
8Proshop DK31 kr70 krKøb
9Elvvs.dk37 kr37 krKøb
10CompletVVS38 kr38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 180 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 27,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 26,27 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 1/2" x 60 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202626,27 kr
19. maj 202627 kr
11. maj 202626,27 kr
26. apr. 202626 kr
20. apr. 202625,95 kr
18. apr. 202625 kr
17. apr. 202625,95 kr
21. feb. 202625 kr1 kr (4%)
5. feb. 202626 kr1,25 kr (5%)
4. feb. 202627,25 kr1,25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret