Gå til hovedindhold

3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin

WavinSanitetEAN: 5708525407933
Pris fra 37 krtil 40 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 18. apr.

Sammenlign priser på 3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN ¾ x ¾ Overgang. ¾ RG Nippel x ¾ Nippel til omløber
37 kr
Til butik
WAVIN ¾ x ¾ Overgang. ¾ RG Nippel x ¾ Nippel til omløber billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-0660105
EAN: 5708525407933
Varenr.: 7884233
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin messing overgangsnippel, 3/4"
38 kr
Til butik
Wavin messing overgangsnippel, 3/4" billede

Produktinformation

Alupex rør og fittings anvendes bl.a. til brugsvands- og varmesinstallationer.Fordelen ved alupex rør med en udvendig aluminiumskappe er, at de er nemme at arbejde med og kan anvendes i både synlige og skjulte installationer. Vi anbefaler kun at kombinere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Rør & fittings
EAN: 5708525407933
Varenr.: 045441306
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
¾ X ¾ Overg.Nippel. T ¾ Rg X ¾ Omløb Gev
38,19 kr
Til butik
¾ X ¾ Overg.Nippel. T ¾ Rg X ¾ Omløb Gev billede

Produktinformation

¾" x ¾" Overgang Nippel. ¾" Rørgevind nippel x ¾ nippel til omløber. Passer f.eks til Alupex omløbere fra Wavin 045447.317 fra 16 x ¾" eller 045447.320 20 x ¾" ¾" x ¾" Overgang. ¾ RG Nippel x ¾ Nippel til omløber Søgeter

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Plumbing
EAN: 5708525407933
Varenr.: 8015113716034
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin messing overgangsnippel, 3/4"
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin
39,45 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
¾ x ¾ overg.nippel. t ¾ rg x ¾ omløb gev
40 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
2BilligVVS DK38 kr38 krKøb
3Billigelogvvs.dk38,19 kr38,19 krKøb
4CompletVVS39 kr39 krKøb
5EL-GROSSISTEN39,45 kr39,45 krKøb
6MaintainIt40 kr40 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin i 165 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 37 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 3/4" x 3/4" Overgang rørgevind-nippel/nippel Alupex Wavin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202637 kr1 kr (3%)
23. maj 202636 kr1 kr (3%)
14. maj 202635 kr1 kr (3%)
12. maj 202636 kr
10. maj 202636,05 kr
9. maj 202637 kr
2. maj 202636,94 kr
20. apr. 202636 kr2 kr (6%)
18. apr. 202634 kr2 kr (6%)
17. apr. 202636 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret