Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP

+GF+SanitetEAN: 8025351224631
Pris fra 25 krtil 52,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 27,75 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4´´. PN16. PP
25 kr
Til butik
Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4´´. PN16. PP billede

Produktinformation

Overgang 25mmx3/4 PP/NBR +GF+ iJOINT mf t/PErør

Produktspecifikationer

Kategori: Overgang med muffe til Plast Kompression
EAN: 8025351224631
Varenr.: 2966440
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4"
35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe, til PEM rør, 3/4" x 25 mm
40 kr
Til butik
+GF+ iJoint overgangsmuffe, til PEM rør, 3/4" x 25 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Overgangs-Muffe til PEM rør - 3/4" x 25 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: VVS fittings
Farve: black
Størrelse: 25mm x 3/4"
EAN: 8025351224631
Varenr.: 073656325
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 25 mm x 3/4" overgang med muffe, PP, PN16
41,35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overg.muffe 25mm x 3/4 - iJOINT PN16. PP-EPDM
42,85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 3/4" x 25 mm
43 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 3/4" x 25 mm
44 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP
45 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 25 mm x 3/4 overgang med muffe, PP, PN16
52,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk25 kr25 krKøb
2Proshop DK35 kr74 krKøb
3CompletVVS40 kr40 krKøb
4EL-GROSSISTEN41,35 kr41,35 krKøb
5CS MEGASTORE DK42,85 kr81,85 krKøb
6BilligVVS DK43 kr43 krKøb
7LavprisVVS44 kr44 krKøb
8vvsfittings.dk45 kr45 krKøb
9VVS.dk52,75 kr52,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP i 179 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 25 mm x 3/4''. PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202625 kr10 kr (29%)
24. maj 202635 kr10 kr (40%)
6. maj 202625 kr4 kr (14%)
5. maj 202629 kr4 kr (16%)
24. apr. 202625 kr4 kr (14%)
23. apr. 202629 kr4 kr (16%)
24. mar. 202625 kr4 kr (14%)
23. mar. 202629 kr4 kr (16%)
20. mar. 202625 kr4 kr (14%)
19. mar. 202629 kr4 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret