Gå til hovedindhold

+GF+ Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP

+GF+SanitetEAN: 8025351224778
Pris fra 108 krtil 225 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 15. maj

Sammenlign priser på Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2´´ PN16. PP
108 kr
Til butik
Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2´´ PN16. PP billede

Produktinformation

Overgang 63mmx2 PP/NBR +GF+ iJOINT mf t/PErør

Produktspecifikationer

Kategori: Overgang med muffe til Plast Kompression
EAN: 8025351224778
Varenr.: 339252
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe, til PEM rør, 2" x 63 mm
129 kr
Til butik
+GF+ iJoint overgangsmuffe, til PEM rør, 2" x 63 mm billede

Produktinformation

GF iJoint Overgangs-Muffe til PEM rør - 2" x 63 mm Kompressionsfitting Lav vægt 16 bars arbejdstryk (PN16) Minimum 50 års levetid Nem installation Temperatur -10°C - +45°C Passer til PE (PEM) rør SDR11 & SDR17 iJOINT bruges ved samling af PE-rør til

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: VVS fittings
Farve: blue/black
Størrelse: 63 mm x 2"
EAN: 8025351224778
Varenr.: 073656363
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT 63 mm x 2" overgang med muffe, PP, PN16
146,83 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2"
173 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP
187,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overg.muffe 63mm x 2 - iJOINT PN16. PP-EPDM
207 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 2" x 63 mm
225 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ iJoint overgangsmuffe til PEM rør, 2" x 63 mm
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk108 kr108 krKøb
2CompletVVS129 kr129 krKøb
3EL-GROSSISTEN146,83 kr146,83 krKøb
4Proshop DK173 kr212 krKøb
5vvsfittings.dk187,5 kr187,5 krKøb
6CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
7BilligVVS DK225 kr225 krKøb
8LavprisVVS225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP

PriceData har fulgt prisen på Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP i 174 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Georg Fischer IJOINT overgangsmuffe 63 mm x 2'' PN16. PP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026108 kr21 kr (16%)
24. maj 2026129 kr21 kr (19%)
16. maj 2026108 kr4 kr (4%)
15. maj 2026104 kr1 kr (1%)
14. maj 2026105 kr1 kr (1%)
12. maj 2026104 kr1 kr (1%)
6. maj 2026105 kr24 kr (19%)
5. maj 2026129 kr24 kr (23%)
30. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
5. feb. 2026104 kr25 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret