Gå til hovedindhold

G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort

G.SkillRAMEAN: 4713294230454
Pris fra 3.683 krtil 4.590 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 907 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.144 kr 25. apr.

Sammenlign priser på G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3683 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC
3.683 kr
Til butik
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Trident Z5 Neo - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MHz / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F5-6000J3038F16GX2-TZ5N
EAN: 4713294230454
Varenr.: 1000771754
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
3.992 kr
Til butik
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 er det ultimative valg til dig, der kræver ekstrem ydeevne og pålidelighed til din computer. Med dette kraftfulde RAM-kit får du en imponerende kapacitet på 32 GB fordelt på to 16 GB moduler, hvilket sikre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: Computer Ram
EAN: 4713294230454
Varenr.: 46744349933904
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC
4.339 kr
Til butik
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Opgrader din gamingoplevelse med G.Skill Trident Z5 Neo DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC. Dette kraftfulde hukommelsessystem er designet til at imødekomme behovene hos både gamere og kreatører, der ønsker uovertruffen ydeevne og hastighed. Med en impon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
EAN: 4713294230454
Varenr.: 55663
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort
4.590 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.683 kr3.683 krKøb
2Geekd3.992 kr3.992 krKøb
3Ultrashop4.339 kr4.339 krKøb
4Proshop DK4.590 kr4.590 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.144 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 4.280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.856 kr.

Den nuværende pris på 3.683 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for G.Skill Trident Z5 Neo DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20263.683 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.688 kr5 kr (0%)
26. apr. 20263.683 kr539 kr (17%)
25. apr. 20263.144 kr539 kr (15%)
24. apr. 20263.683 kr65 kr (2%)
22. apr. 20263.748 kr15 kr (0%)
19. apr. 20263.763 kr4 kr (0%)
18. apr. 20263.767 kr57 kr (1%)
17. apr. 20263.824 kr8 kr (0%)
29. mar. 20263.832 kr71 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret