Gå til hovedindhold

G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort

G.SkillRAMEAN: 4713294232625
Pris fra 3.687 krtil 4.690 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.003 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.199 kr 5. maj

Sammenlign priser på G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3687 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC
3.687 kr
Til butik
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F5-6000J3038F16GX2-TZ5NR
EAN: 4713294232625
Varenr.: 1000771755
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort
3.704 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
3.992 kr
Til butik
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 er den perfekte løsning til dig, der ønsker den ultimative ydeevne og stil til din computer. Dette kraftfulde RAM-kit kombinerer imponerende hastighed med fantastisk RGB-belysning for at skabe en unik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: Computer Ram
EAN: 4713294232625
Varenr.: 46744350064976
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 32GB kit 6000MHz CL30 Ikke-ECC
4.339 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 - 32GB - CL30 - Dual Channel (2 pcs) - AMD EXPO & Intel XMP - Sort med RGB
4.690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.687 kr3.687 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.704 kr3.704 krKøb
3Geekd3.992 kr3.992 krKøb
4Ultrashop4.339 kr4.339 krKøb
5Proshop DK4.690 kr4.690 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.990 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 4.413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.804 kr.

Den nuværende pris på 3.687 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for G.Skill Trident Z5 Neo RGB - DDR5 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 6000 MT/s / PC5-48000 - CL30 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.687 kr67 kr (2%)
28. maj 20263.620 kr20 kr (1%)
27. maj 20263.600 kr10 kr (0%)
26. maj 20263.610 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.598 kr25 kr (1%)
23. maj 20263.623 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.635 kr52 kr (1%)
16. maj 20263.687 kr50 kr (1%)
15. maj 20263.637 kr6 kr (0%)
14. maj 20263.643 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret