Gå til hovedindhold

Thorkild Larsen 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid

Thorkild LarsenStikdåserEAN: 5703873225505
Pris fra 50 krtil 66,38 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 16,38 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44,61 kr 23. maj

Sammenlign priser på 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse, 3 udtag, 2,5 meter, hvid
50 kr
Til butik
Stikdåse, 3 udtag, 2,5 meter, hvid billede

Produktinformation

2,5 meter forlængerledning med stikprop, monteret på stikdåse med 3 runde stikproppe uden jord. Stikdåsen er konstrueret med børnesikring. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Udtag: 3 Ledningslængde: 2,5 meter Mærkestrøm: 10A Mærkespænding: 250V Maks. w...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
EAN: 5703873225505
Varenr.: 6228220022
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag, Uden jord, 2,5 meter, Hvid
55 kr
Til butik
Stikdåse med 3 udtag, Uden jord, 2,5 meter, Hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabel & ledning
Farve: white
EAN: 5703873225505
Varenr.: 6228220022
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid
55,66 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
3-stikdse U/J med 2,5 meter ledning, hvid
63 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag uden jord i hvid - 2,5 meter
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3-Stikdåse U/J med 2,5M ledning, hvid
66,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline50 kr50 krKøb
2BilligVVS DK55 kr55 krKøb
3CS MEGASTORE DK55,66 kr94,66 krKøb
4WATTOO.DK63 kr63 krKøb
5LavprisVVS65 kr65 krKøb
6EL-GROSSISTEN66,38 kr66,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid

PriceData har fulgt prisen på 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 44,61 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for 3-Stikdåse U/J, med dummyhul, med 2,5M ledning, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202650 kr5,39 kr (12%)
23. maj 202644,61 kr
22. maj 202645 kr
15. maj 202644,61 kr
14. maj 202645 kr
2. maj 202644,61 kr
1. maj 202645 kr
18. apr. 202644,61 kr
17. apr. 202645 kr
9. apr. 202644,61 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret