Gå til hovedindhold

Thorkild Larsen E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid

Thorkild LarsenStikdåserEAN: 5703873206900
Pris fra 42,15 krtil 66,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 24,1 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39 kr 12. maj

Sammenlign priser på E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.15 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid
42,15 kr
Til butik
E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Stik & Stikdåser
Farve: 1
Artikel nr.: ELI-8532103
EAN: 5703873206900
Varenr.: 24544865
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse, 3 udtag, 1,5 meter, hvid
45 kr
Til butik
Stikdåse, 3 udtag, 1,5 meter, hvid billede

Produktinformation

1,5 meter forlængerledning med stikprop, monteret på stikdåse med 3 runde stikproppe uden jord. Stikdåsen er konstrueret med børnesikring. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Udtag: 3 Ledningslængde: 1,5 meter Mærkestrøm: 10A Mærkespænding: 250V Maks. w...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
EAN: 5703873206900
Varenr.: 6228215820
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag, Uden jord, 1,5 meter, Hvid
48 kr
Til butik
Stikdåse med 3 udtag, Uden jord, 1,5 meter, Hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabel & ledning
Farve: white
EAN: 5703873206900
Varenr.: 6228215820
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thorkild Larsen E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2
50 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse med 3 udtag uden jord i hvid - 1,5 meter
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3-stikdåse u/jord hvid 1,5m 230V 10A
58,85 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
3-stikdåse u/j 1,5m ledn. 10A 250V hvid
65 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid
66,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42,15 kr81,15 krKøb
2Greenline45 kr45 krKøb
3BilligVVS DK48 kr48 krKøb
4Proshop DK50 kr89 krKøb
5LavprisVVS55 kr55 krKøb
6EL-GROSSISTEN58,85 kr58,85 krKøb
7Elvvs.dk65 kr65 krKøb
8vvsfittings.dk66,25 kr66,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid

PriceData har fulgt prisen på E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 42,15 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for E-Line 3-Stikdåse 2x0.75 mm2 - H03VVH2-F, Uden Jord, 1,5M ledning, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202642,15 kr3,15 kr (8%)
12. maj 202639 kr
11. maj 202639,59 kr
24. apr. 202639 kr
23. apr. 202639,59 kr
2. mar. 202639 kr
24. feb. 202639,59 kr11,41 kr (22%)
23. feb. 202651 kr11,41 kr (29%)
10. feb. 202639,59 kr11,41 kr (22%)
9. feb. 202651 kr11,41 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret