Gå til hovedindhold

Obo 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid

OboKablerEAN: 4012196720026
Pris fra 82,5 krtil 206 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 123,5 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77,55 kr 9. maj

Sammenlign priser på 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fodpanel sl 20x70 m/læbe hvid
82,5 kr
Til butik
Fodpanel sl 20x70 m/læbe hvid billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Mærke: Obo
Kategori: fodpanel komplet
EAN: 4012196720026
Varenr.: 1736001424
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FODPANEL SL 20X70 M/TAPE HVID
89,16 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fodpanel Sl 20X70 M/Læbe Hvid
159,43 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
2 meter Rehau fodpanel med læbe 20/70mm
169 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid
206 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt82,5 kr82,5 krKøb
2EL-GROSSISTEN89,16 kr89,16 krKøb
3Billigelogvvs.dk159,43 kr159,43 krKøb
4LavprisEl169 kr169 krKøb
5Greenline206 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 77,55 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 82,5 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for 2 meter Rehau fodpanel med læbe, SL 20/70 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202682,5 kr6,66 kr (7%)
27. maj 202689,16 kr6,66 kr (8%)
23. maj 202682,5 kr6,66 kr (7%)
14. maj 202689,16 kr11,61 kr (15%)
9. maj 202677,55 kr7,45 kr (9%)
21. apr. 202685 kr4,16 kr (5%)
19. apr. 202689,16 kr55,84 kr (39%)
18. apr. 2026145 kr63,75 kr (78%)
15. apr. 202681,25 kr2,5 kr (3%)
4. apr. 202678,75 kr10,41 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret