Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid

EL-GrossistenKablerEAN: 4007360063269
Pris fra 199,79 krtil 396 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 196,21 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 8. maj

Sammenlign priser på 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199.79 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
REHAU Fodpanel SL20/70 PH (2m)
199,79 kr
Til butik
REHAU Fodpanel SL20/70 PH (2m) billede

Produktinformation

Fodpaneler beregnet for skjult kabel fremføring, i bolig og erhverv.Benyt Rahau fodpaneler og kom så tæt på en skjult installation som det er muligt.

Produktspecifikationer

Kategori: REHAU / Fodpanel REHAU 20 / 70 og tilbehør
EAN: 4007360063269
Varenr.: 15845734449487
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
REHAU Fodpanel SL20/70 PH (2m)
199,79 kr
Til butik
REHAU Fodpanel SL20/70 PH (2m) billede

Produktinformation

REHAU Fodpanel SL20/70 PH (2m) er et praktisk og funktionelt fodpanel, designet til at skabe en diskret og sikker installation af kabler langs gulv og væg. Med en længde på 2 meter og en profilbredde på 70 mm, giver dette fodpanel en effektiv løsning til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: REHAU / Fodpanel REHAU 20 / 70 og tilbehør
EAN: 4007360063269
Varenr.: 15109425922374
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid
396 kr
Til butik
2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid billede

Produktinformation

Rehau fodpanel til ledninger smart og skjult kabelføring Slip for rodede kabler og få en stilren løsning med dette fodpanel til ledninger fra Rehau. Med en smart modulopbygning gør det installationen enkel og giver en fleksibel kabelføring til strøm, TV,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rehau
Kategori: Kabler
Farve: Hvid
EAN: 4007360063269
Varenr.: 1736000470

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN199,79 kr199,79 krKøb
2EL-NETSALG199,79 kr199,79 krKøb
3Greenline396 kr396 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid i 160 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 199,79 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for 2 meter Rehau fodpanel, SL 20/70 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026199,79 kr5,79 kr (3%)
8. maj 2026194 kr5,79 kr (3%)
7. maj 2026199,79 kr5,79 kr (3%)
30. apr. 2026194 kr5,79 kr (3%)
29. apr. 2026199,79 kr5,79 kr (3%)
1. apr. 2026194 kr5,79 kr (3%)
31. mar. 2026199,79 kr5,79 kr (3%)
15. mar. 2026194 kr5,79 kr (3%)
14. mar. 2026199,79 kr5,79 kr (3%)
27. feb. 2026194 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret