Gå til hovedindhold

Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter

HagerKablerEAN: 4012740856300
Pris fra 62 krtil 210 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 148 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61 kr 6. maj

Sammenlign priser på Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelkanal Lf40040 Perlehvid, 40x40mm
62 kr
Til butik
Kabelkanal Lf40040 Perlehvid, 40x40mm billede

Produktinformation

Kabelkanal i kunststof

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Tehalit - LF40040
EAN: 4012740856300
Varenr.: 23421
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelkanal komplet lf 40040 ph
67,5 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Tehalit kabelkanal komplet LF 40040 2 meter - perlehvid
124,74 kr
Til butik
Tehalit kabelkanal komplet LF 40040 2 meter - perlehvid billede

Produktinformation

Tehalit kabelkanal komplet LF 40040 i perlehvid er en 2 meter lang kabelkanal fremstillet i holdbart kunststof, der sikrer en modstandsdygtig og funktionel løsning til føring af kabler. Den standardiserede størrelse på 40 x 40 mm gør den velegnet til mang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rehau
EAN: 4012740856300
Varenr.: 15110327271750
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kabelkanal Komplet Lf 40040 Ph
130,81 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter
135 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
2 meter Tehalit kabelkanal LF 40/40 mm i perlehvid
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk62 kr62 krKøb
2MaintainIt67,5 kr67,5 krKøb
3EL-NETSALG124,74 kr124,74 krKøb
4Billigelogvvs.dk130,81 kr130,81 krKøb
5WATTOO.DK135 kr135 krKøb
6LavprisVVS210 kr210 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter

PriceData har fulgt prisen på Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter i 178 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 124,74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Hager Kabelkanal LF - Kanalbund med lg, 40 x 40 mm (LF 40040), perlehvid - 2 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202662 kr5,5 kr (8%)
24. maj 202667,5 kr5,5 kr (9%)
8. maj 202662 kr1 kr (2%)
6. maj 202661 kr7,75 kr (11%)
5. maj 202668,75 kr7,75 kr (13%)
24. apr. 202661 kr7,75 kr (11%)
23. apr. 202668,75 kr7,75 kr (13%)
24. mar. 202661 kr6,5 kr (10%)
23. mar. 202667,5 kr6,5 kr (11%)
20. mar. 202661 kr6,5 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret