Gå til hovedindhold

1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288

1852SkumskiverEAN: 5707400741414
Pris fra 123 krtil 159 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 1. jun.

Sammenlign priser på 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak
-23%123 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak billede

Produktinformation

1852 Rubbing vaflet rondel i gul skum er udviklet til krævende poleringsopgaver, hvor kvalitet og effektivitet er i fokus. Med en diameter på Ø150 mm og en vaflet overflade sikrer denne rondel optimal kontakt med overfladen, hvilket giver en ensartet fini...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: polering
EAN: 5707400741414
Varenr.: 53936291053897
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 Rubbing rondell våfflad Ø180mm, gul 2-pack
149 kr
Til butik
1852 Rubbing rondell våfflad Ø180mm, gul 2-pack billede

Produktinformation

213798 - 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pakAntal: 2 stkDiameter: 150 mmFarve: GulMateriale: Skum213799 - 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pakAntal: 2 stkDiameter: 180 mmFarve: GulMateriale: Skum

Produktspecifikationer

Kategori: Skumskiver
Artikel nr.: 1760288
EAN: 5707400741414
Varenr.: 213799
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk123 kr123 krKøb
2Watski DK149 kr149 krKøb
3Anyparts159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288

PriceData har fulgt prisen på 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288 i 117 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pak - 1760288 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026123 kr22 kr (22%)
1. jun. 2026101 kr4 kr (4%)
31. maj 2026105 kr1 kr (1%)
30. maj 2026104 kr11 kr (10%)
27. maj 2026115 kr3 kr (3%)
25. maj 2026118 kr5 kr (4%)
22. maj 2026123 kr8,16 kr (7%)
16. maj 2026114,84 kr13,16 kr (10%)
12. maj 2026128 kr2 kr (2%)
11. maj 2026130 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret