Gå til hovedindhold

1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287

1852SkumskiverEAN: 5707400740684
Pris fra 99 krtil 129 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 82 kr 1. jun.

Sammenlign priser på 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak billede

Produktinformation

1852 Rubbing vaflet rondel i gul skum er udviklet til krævende poleringsopgaver, hvor kvalitet og effektivitet er i fokus. Med en diameter på Ø150 mm og en vaflet overflade sikrer denne rondel optimal kontakt med overfladen, hvilket giver en ensartet fini...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: polering
EAN: 5707400740684
Varenr.: 53936287351113
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 Rubbing rondell våfflad Ø150mm, gul 2-pack
120 kr
Til butik
1852 Rubbing rondell våfflad Ø150mm, gul 2-pack billede

Produktinformation

213798 - 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pakAntal: 2 stkDiameter: 150 mmFarve: GulMateriale: Skum213799 - 1852 Rubbing vaflet rondel Ø180mm, gul 2-pakAntal: 2 stkDiameter: 180 mmFarve: GulMateriale: Skum

Produktspecifikationer

Kategori: Skumskiver
Artikel nr.: 1760287
EAN: 5707400740684
Varenr.: 213798
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk99 kr99 krKøb
2Watski DK120 kr120 krKøb
3Anyparts129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287

PriceData har fulgt prisen på 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287 i 103 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for 1852 Rubbing vaflet rondel Ø150mm, gul 2-pak - 1760287 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202699 kr17 kr (21%)
1. jun. 202682 kr1 kr (1%)
30. maj 202683 kr10 kr (11%)
26. maj 202693 kr11 kr (11%)
25. maj 2026104 kr1 kr (1%)
22. maj 2026105 kr1 kr (1%)
20. maj 2026104 kr8 kr (8%)
17. maj 202696 kr6 kr (6%)
14. maj 2026102 kr1 kr (1%)
12. maj 2026103 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret