Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A

Sammenlign priser på 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A
36 kr
Til butik
1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A billede

Produktinformation

Pålideligt strømkabel til indendørs brug Dette 1,5 meter lange strømkabel er en solid og praktisk løsning til tilslutning af mindre elektriske apparater i hjemmet eller på værkstedet. Kablet leveres med et standard eurostik i den ene ende og afisolerede l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Samlere & Ledning
EAN: 5999097978581
Varenr.: 3337
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Strmkabel, 1,5 meter, 250V, IP20, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A
36 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A
36 kr
Til butik
1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A billede

Produktinformation

1,5 meter sort strømkabel med eurostik og afisolerede ledninger. 2x 0,75 mm². 250V. 2,5A. IP20 indendørs. Pålideligt strømkabel til dine elektriske projekter Dette 1,5 meter lange sorte strømkabel er en praktisk komponent til dine indendørs belysningsproj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Samlere & Ledning
EAN: 5999097978581
Varenr.: 3337
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1,5 meter strømkabel med Eurostik, 250V, 6A, IP20 - til indendørs brug
36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store36 kr36 krKøb
2WATTOO.DK36 kr36 krKøb
3DetLED.dk36 kr36 krKøb
4EL-GROSSISTEN36 kr36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A

PriceData har fulgt prisen på 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A i 86 dage. Den nuværende pris er 36 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 1,5 meter strømkabel, 250V - IP20 indendørs, Sort, Eurostik og afisolerede ledninger, 2,5A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202636 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret