Gå til hovedindhold

Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1

Pris fra 979 krtil 1.677 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 698 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 979 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li SX 850 Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Platinum certified
979 kr
Til butik
Lian Li SX 850 Strømforsyning - 850 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Platinum certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Platinum, 120mm blæser med zero RPM mode teknologi og fluid dynamic leje, kabler: 1 x 8 (6+2) pins og 2 x 8 pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 600 Watt pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 8 x 5 pins SATA / 4 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, fuld modulærfarve: sort, 850 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: SX0850P Black
EAN: 4718466020901
Varenr.: 3425018
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1
1.075 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LIAN LI SX0850P strømforsyning 850 W ATX - sort, fuldt modulær
1.499 kr
Til butik
LIAN LI SX0850P strømforsyning 850 W ATX - sort, fuldt modulær billede

Produktinformation

Stærk og modulær ATX strømforsyning til gaming-pcLIAN LI SX0850P leverer 850 W stabil effekt til krævende pc-byg og gaming. Den fuldt modulære opbygning giver et ryddeligt build og kun de kabler, du har brug for. En 12 cm blæser med FDB-leje sørger for jævn køling, mens aktiv PFC og omfattende beskyttelser giver ro i sindet.Optimeret til moderne komponenterPSU’en er ATX 3.1-kompatibel og udstyret med både 16‑pin PCIe, 6+2‑pin og 8‑pin stik til grafikkort samt 20+4 pin ATX til bundkort. Du får også SATA- og Molex-tilslutninger til lagerdrev og tilbehør. Den høje effektivitet med 80 PLUS Platinum og en MTBF på 100.000 timer gør den velegnet til langvarig daglig brug.Formfaktor: ATXTotal effekt: 850 W80 PLUS: PlatinumIndgangsspænding: 100 – 240 VIndgangsfrekvens: 50/60 HzAktiv PFC, effektfaktor: 0,95+12 V maks. strøm: 70,8 A (849,6 W)+5 V / +3,3 V samlet: 100 W+5 Vsb: 15 W (3 A)-12 V: 0,3 A (3,6 W)Køling: 1 × 12 cm blæser (FDB)Fuldt modulær kabelføringATX-version: 3.1Tilslutninger: 1 × 16‑pin PCIe, 2 × 8‑pin PCIe, 1 × 6+2‑pin PCIe, 1 × EPS 4+4‑pin, 20+4‑pin ATX, 2 × SATA, 1 × MolexKabellængder: PCIe 55 cm; bundkort 60 cm; SATA 40/55/70/85 cm; Molex 40/55/70/85 cmBeskyttelser: Over-/underspænding, overstrøm, kortslutning, overophedning, over-/afladning, overspænding og indløbsstrømMål (H × B × D): 8,6 × 15 × 14 cmFarve: SortFormål: PC...

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 33.3g
EAN: 4718466020901
Varenr.: 2105888
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LIAN LI SX0850P strømforsyning 850 W ATX - sort, fuldt modulær
1.519 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li SX ATX Platinum PSU, 850W - Black - GEEKD.dk
1.677 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK979 kr1.018 krKøb
2CompuMail DK1.075 kr1.075 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Vivas DK1.519 kr2.718 krKøb
5Geekd1.677 kr1.677 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1

PriceData har fulgt prisen på Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1 i 15 dage. Den nuværende pris er 979 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Zasilacz Lian Li SX Series 80 PLUS Platinum Zasilacz, w pelni modularny, PCIe 5.1, ATX 3.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026979 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret