Gå til hovedindhold

Betula Handel ApS 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT

Betula Handel ApSSanitetEAN: 5704747367994
Pris fra 111 krtil 126 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT
111 kr
Til butik
1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT billede

Produktspecifikationer

Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 087630216
EAN: 5704747367994
Varenr.: 3500659
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
koblingsdåse til alupex rør 1/2´´ - 16 mm
114 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
koblingsdåse til alupex rør 1/2'' - 16 mm
121,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Koblingsdse til alupex rr, 1/2", 16 mm
126 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK111 kr150 krKøb
2Elvvs.dk114 kr114 krKøb
3vvsfittings.dk121,25 kr121,25 krKøb
4WATTOO.DK126 kr126 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT

PriceData har fulgt prisen på 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 111 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for 1/2x16mm koblingsdåse - koblingsdåse til alupex-rør EJ VA GODKENDT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026111 kr10,25 kr (8%)
5. maj 2026121,25 kr10,25 kr (9%)
30. apr. 2026111 kr6 kr (5%)
29. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026116 kr9 kr (7%)
23. apr. 2026125 kr9 kr (8%)
19. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026117 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026116 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026117 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret