Gå til hovedindhold

Viega haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing

ViegaSanitetEAN: 4015211354978
Pris fra 24,71 krtil 39 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 14,29 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22,5 kr 23. maj

Sammenlign priser på haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24.71 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Haneforlænger 1/2 X 20 Rødgods
24,71 kr
Til butik
Haneforlænger 1/2 X 20 Rødgods billede

Produktinformation

Solar Plus rødgods haneforlænger 1/2" x 20 mm Søgetermer: 0802074441 - - 743171320 - 4015211354978

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211354978
Varenr.: 8810507665745
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
haneforlænger 1/2x20 mm rå messing
25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Haneforlænger 1/2 x 20 rødgods
25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 20 mm Rødgods Silicium Bronze haneforlænger
27,56 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2 x 20 mm Rødgods Silicium Bronze haneforlænger
34 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods haneforlænger, 20 mm x 1/2"
36 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega haneforlænger 20 mm x 1/2" rødgods
37 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods haneforlænger, 20 mm x 1/2"
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk24,71 kr24,71 krKøb
2Elvvs.dk25 kr25 krKøb
3MaintainIt25 kr25 krKøb
4EL-GROSSISTEN27,56 kr27,56 krKøb
5CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
6CompletVVS36 kr36 krKøb
7Proshop DK37 kr76 krKøb
8BilligVVS DK39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing

PriceData har fulgt prisen på haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing i 175 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 24,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 24,71 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for haneforlænger 1/2´´ x 20 mm, muffe/nippel, rå messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202624,71 kr2,21 kr (10%)
23. maj 202622,5 kr1,5 kr (6%)
22. maj 202624 kr1,5 kr (7%)
24. apr. 202622,5 kr1,91 kr (8%)
23. apr. 202624,41 kr1,91 kr (8%)
28. mar. 202622,5 kr1,5 kr (6%)
27. mar. 202624 kr1,5 kr (7%)
22. mar. 202622,5 kr1,5 kr (6%)
21. mar. 202624 kr1,5 kr (7%)
6. mar. 202622,5 kr1,5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret