Gå til hovedindhold

Viega haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing

ViegaSanitetEAN: 4015211357238
Pris fra 65 krtil 109 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing
65 kr
Til butik
haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing billede

Produktinformation

Anvendes til: brugsvand og centralvarme, samt til rør, aftaphaner, forskruninger mmMax driftstemperatur +120°CMax driftstryk 10 bar Materiale: Messing CW617

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Armatur tilbehør og reservedele
Størrelse: 1/2 ''
EAN: 4015211357238
Varenr.: 743171580
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
1/2 x 80 mm Rødgods Silicium Bronze haneforlænger
69 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
haneforlænger 1/2´´ x 80 mm, muffe/nippel, rå messing
77 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 80 mm Rødgods Silicium Bronze haneforlænger
98,85 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega haneforlænger 80 mm x 1/2" rødgods
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk65 kr65 krKøb
2CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb
3Elvvs.dk77 kr77 krKøb
4EL-GROSSISTEN98,85 kr98,85 krKøb
5Proshop DK109 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing

PriceData har fulgt prisen på haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing i 175 dage. Laveste pris i perioden er 58,31 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 65 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for haneforlænger 1/2'' x 80 mm, muffe/nippel, rå messing de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202665 kr4 kr (6%)
22. maj 202669 kr4 kr (6%)
24. apr. 202665 kr5 kr (7%)
23. apr. 202670 kr5 kr (8%)
28. mar. 202665 kr8 kr (11%)
27. mar. 202673 kr8 kr (12%)
22. mar. 202665 kr9 kr (12%)
21. mar. 202674 kr9 kr (14%)
6. mar. 202665 kr9 kr (12%)
5. mar. 202674 kr9 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret