Gå til hovedindhold

+GF+ 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel

+GF+SanitetEAN: 7611205763190
Pris fra 212 krtil 595 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 383 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 206 kr 25. mar.

Sammenlign priser på 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 212 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsnippel 1 1/4"
212 kr
Til butik
GF Primofit kompressions overgangsnippel 1 1/4" billede

Produktinformation

Overgangsnippel 1 1/4" kompression / 1 1/4" rørgevind. Primofit fittings kræver ingen gevindskæring, rørene klikkes bare sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Rør & fittings
Farve: galvanized
EAN: 7611205763190
Varenr.: 005821410
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Overgangs nippel Primofit 1 1/4"
225 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit overgangsnippel 1.1/4´´ til stålrør
225 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primofit kobling, 1 1/4 rg.np. - galv. for stålrør
226 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel
250,44 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsnippel 1 1/4"
329 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsnippel 1 1/4"
455 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF Primofit overgangsnippel 1.1/4'' til stålrør
595 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS212 kr212 krKøb
2Proshop DK225 kr264 krKøb
3Elvvs.dk225 kr225 krKøb
4CS MEGASTORE DK226 kr265 krKøb
5EL-GROSSISTEN250,44 kr250,44 krKøb
6CompletVVS329 kr329 krKøb
7BilligVVS DK455 kr455 krKøb
8vvsfittings.dk595 kr595 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel

PriceData har fulgt prisen på 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel i 153 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 212 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for 1.1/4" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026212 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026210 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026208 kr2 kr (1%)
25. mar. 2026206 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026207 kr2 kr (1%)
13. mar. 2026209 kr2 kr (1%)
7. mar. 2026211 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026213 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026215 kr14 kr (7%)
2. jan. 2026201 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret